12.9 C
Treća HNL

Koprivnica ispustila pobjedu protiv Slavonije, Podravina bod protiv Belišća

Nakon jučerašnjeg remija Koprivnica se bodovno (14)  izjednačila s Podravinom, no zahvaljujući boljoj gol-razlici nalaze se na 12. mjestu, dok su Ludbrežani 13.

Nogometaši Koprivnice u 14. su kolu 3. HNL Istok remizirali 1:1 protiv momčadi Slavonije, dok je Podravina s minimalnih 1:0 poražena od Belišća.

Koprivnica je na Gradskom stadionu povela u 32. minuti preko Jammeha, no trenutno petoplasirana Slavonija uspjela se spasiti od poraza u 82. minuti.

Igrači Podravine imali su još manje sreće. Već kada se činilo da svatko odlazi u svlačionicu s bodom, Ratković u 89. minuti zabija za pobjedu gostiju iz Belišća.

Supersport HNL

ISTRA – SLAVEN Puležani sve riješili u prvom dijelu, Radeljić dao priliku juniorima i kadetima

Istra i Slaven otvorili su u Puli 32. kolo Supersport HNL-a. Osmoplasirana i devetoplasirana momčad lige borile su se...