7.9 C

Koprivnica izgubila od Virovitice, Podravac neriješeno s Međimurjem

Nogometaši Koprivnice upisali su novi domaći poraz, na Gradskom stadionu nadvisila ih je Virovitica.

Gosti su poveli pogotkom Dežmarića u 14. minuti, a izjednačio je Bukovac u 41. minuti.

Novo vodstvo za Viroviticu osigurao je Škaro iz jedanaesterca u 60. minuti, a konačnih 1:3 postavio je isti igrač u 81. minuti.

Trener Koprivnice Goran Mikolaj izveo je sljedeći sastav: Kemenović, Brcković (od 57. Šimunić), Đurec, Martinčić, Bukovac (od 67. Maljak), Manojlović (od 75. Sakač), Potroško, Herent, Horvatinović, Strajnić, Takač.

Podravac je u Virju ugostio vodeću momčad prvenstva Međimurje i odigrao 1:1 te se tako na ljestvici bodovno izjednačio s Koprivnicom i ludbreškom Podravinom.

Rukelj je bio strijelac za vodstvo domaćih u 13. minuti, a izjednačio je Petak u 66. minuti.

Za Podravac su pod vodstvom trenera Mladena Karana nastupili: Vlašiček, Šehić, Šestak, Bradvica, Senjan (od 55. Grgić), Carek, Križanović (od 87. Vukasović), Hrženjak, Njegač (od 68. Karan), Rukelj, Majetić.

U 12. kolu Koprivnica će već u četvrtak dočekati Polet (16.30), dok će sljedeće nedjelje Podravac gostovati kod Croatije u Grabrovnici.

REZULTATI 11. KOLA: Koprivnica – Virovitica 1:3, Polet – Croatia 3:3, Podravac – Međimurje 1:1, Bjelovar – Graničar 3:0, Slatina – Podravina 0:6, Nedelišće – Mladost (Ž) 0:1, Čakovec – Rudar 1:2, Varaždin – Mladost (P) 3:0.

POREDAK: 1. Međimurje 23, 2. Croatia 23, 3. Bjelovar 22, 4. Koprivnica 18, 5. Podravina 18, 6. Podravac 18, itd.