Treća HNL

Koprivnica napravila veliki posao u Antinu, Podravini ponovno poraz

Susret 26. kola Treće HNL u Antinu započeo je crvenim kartonom domaćina već u prvoj minuti, a do prvog pogotka Koprivničanci su stigli u petoj preko Maljaka.

Nogometaši Koprivnice s uvjerljivih su 4:0 porazili posljednjeplasiranu momčad Treće HNL, antinsku Mladost.

Susret 26. kola u Antinu započeo je crvenim kartonom domaćina već u prvoj minuti, a do prvog pogotka Koprivničanci su stigli u petoj preko Maljaka.

Na povećanje vodstva čekalo se sve do 74. minute kada je precizan bio Munivrana, a dva su pogotka u završim minutama dvoboja dodali Ivanović i Leko.

Ludbreška Podravina na domaćem je terenu doživjela treći uzastopni poraz. U županijskom derbiju bolji su s 3:0 u Ludbregu bili Varaždinci, ostavivši Podravinu, s 20 bodova, prikovanu za pretposljednje mjesto.

Koprivničanci s 29 osvojenih bodova zauzimaju 12. poziciju. Samo bod dijeli ih od 11. Đakova, a četiri od desetog Oriolika. 13. Varaždin ima 28, a 14. Višnjevac 26 bodova.

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...