7.6 C
Subota, 27. travnja 2024.

Koprivnica poražena u Pleternici
K

Nogometaši Koprivnice porazom su krenuli u proljetni dio prvenstva u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi – istok.

Na gostovanju kod vodeće Slavije u Pleternici na izuzetno teškom, blatnjavom terenu, momčad Vedrana Medenjaka izgubila je rezultatom 3:1.

Domaćin je poveo već u 10. minuti pogotkom Antunovića, a na 2:0 povisio je Majstorović iz jedanaesterca u 65. minuti.

U 70. minuti Munivrana je vratio nadu Koprivnici pogotkom za 2:1, a konačnih 3:1 postavio je Antunović u 90. minuti.

U sljedećem kolu Koprivnica će 7. ožujka ugostiti Varaždin.

KOPRIVNICA: Nemec, Tucaković (od 46. Ujlaki), Senić, Međimorec, Martinčić, Takač, Herent (od 63. Srbljinović), Oštrek, Munivrana, Brcković, Horvatinović (od 76. Bukovac). TRENER: Vedran Medenjak.

OSTALI REZULTATI 16. KOLA: Belišće – Slavonija 2:2, Međimurje – Bjelovar 1:0, Mladost (Ž) – Virovitica 5:0, Varaždin – BSK 0:0, Đakovo Croatia – Oriolik 2:1.

Fotografije: Jasminka Potočnjak