Treća HNL

Koprivnica stradala u Bjelovaru, novi poraz Podravine

Nogometaši Koprivnice u 18. su kolu Treće HNL gostovali u Bjelovaru, dok su Ludbrežani putovali sve do Slavonskoga Broda na obračun protiv Marsonije.

Nakon uvjerljive pobjede u prošlome kolu protiv Višnjevca od čak 6:1, Koprivničanci se nisu najbolje snašli u Bjelovaru. Četvrtoplasirana momčad lige povela je već u šestoj minuti susreta, a samo 15 minuta nakon prvog pogotka uslijedio je i drugi. Rezultat je ubrzo smanji Luka Ivančić, no s još dva pogotka u završnici utakmice Bjelovar je upisao pobjedu od konačnih 4:1.

Poražena je ponovno i ludbreška Podravina. S 2:0 bolji su bili domaći igrači Marsonije. Ludbrežani i nakon trećeg proljetnog dvoboja još ne znaju za bodova, a zabrinjavajući je podatak da još nisu postigli ni pogodak.

O naboju ovih dviju utakmica govori i ukupan zbroj podijeljenih kartona. Na svakom ogledu podijeljeno je njih osam, a Premec iz Podravine dobio je i crveni.

Situacija na ljestvici ostala je nepromijenjena. Koprivnica i dalje drži 13. mjesto s 18 osvojenih bodova, dok su Ludbrežani pretposljednji s tri boda manje.

U sljedećem kolu, 19. ožujka, Koprivnica na Gradskome stadionu dočekuje Belišće, dok će dan poslije Podravina u Bijelome Brdu pokušati iznenaditi trećeplasirani BSK.

Općina Legrad

JAVNI POZIV Vlasnici vikendica na Šoderici imaju priliku otkupiti dodatno zemljište za svoje okućnice

Vlasnici parcela i vikendica na Šoderici često su pitali Općinu Legrad o otkupu dodatnog zemljišta za proširenje okućnice. Javni poziv Tako...