Ponedjeljak, 17. lipnja 2024.
Treća HNL

Koprivničanci i Ludbrežani upisali važne pobjede
K

Nogometaši Koprivnice slavili su kod Oriolika s 2:1, dok je Podravina u Ludbregu pobijedila Višnjevac s 4:3. Sva četiri pogotka za Ludbrežane postigao je Nikola Valjak.

Nogometaši Koprivnice stigli su do treće ovosezonske pobjede. U 12. kolu 3. HNL Istok rezultatom 2:1 bili su uspješniji od momčadi Oriolika u Oriovcu.

Nakon lošeg početka sezone Koprivničanci pod vodstvom Ranka Celiščaka polako uzimaju zalet, a jedno mjesto bolje plasirani, 13. na tablici, Vukovar, sada ima prednost od samo jednog boda. Koprivnica ih je dosad skupila 10.

Domaćine je u 61. minuti načeo Sminderovac, a drugi pogodak postigao je Jammeh. Igrači Oriolika do kraja su dvoboja uspijeli samo smanjiti vodstvo Zelenih.

Uspješni su, u utakmici punoj pogodaka, bili i Ludbrežani. Unatoč ranom vodstvu gostiju iz Višnjevca, igrači Podravine preuzeli su inicijativu igre, a najraspoloženiji bio je Nikola Valjak. Mrežu gostiju zatresao je čak četiri puta, a drugo poluvrijeme otvorio je s tri pogotka u samo šest minuta.

Igrači Višnjevca pronašli su put do gola domaćina u još dva navrata, što je ipak bilo nedovoljno za preokret. Nakon završnog sučevog zvižduka semafor je pokazivao rezultat 4:3.

Podravina se trenutačno nalazi na 12. mjestu prvenstvene ljestvice s 14 osvojenih bodova.

ROADPOL

Ljudi, oprez! Policija od danas provodi posebnu akciju, “ciljaju” cijeli tjedan na točno ove vozače

Kako bi smanjili broj prometnih nesreća, naša policija od danas provodi posebnu akciju na prometnicama. Radi se o nadzoru alkohola...