AK KOPRIVNICA

Koprivničanci testirali izdržljivost na proljetnom polumaratonu, najbrži na stazi od 21 kilometra Ino Šepec

Trčali su u konkurenciji 700 natjecatelja

Zagrebačkim ulicama u nedjelju se trčao 8. proljetni polumaraton, koji je okupio oko 700 rekreativaca, među njima i one iz AK Koprivnica, čije su boje branili Ino Šepec, Nikola Tucković, Gordan Pazić, Mario Martinčić, Zdravko Ljubić, Ivana Antolaš i Nataša Sušanj.

U muškom dijelu ekipe najbrži je bio Šepec, koji je dionicu dugu 21,1 kilometar završio na 11. poziciji, s vremenom 1:21:29. Tucković je bio odmah iza njega s 10 sekundi slabijim vremenom, a dva mjesta iza njega u cilj je utrčao Martinčić. Svi oni trčali su u konkurenciji seniora.

U kategoriji M45 Gordan Pazić je s vremenom 1:29:38 bio deveti, a Zdravko Ljubić je u kategoriji M55 s vremenom 2:10:18 osvojio 41. mjesto. Ivana Antolaš je u kategoriji Ž35 bila 18. s vremenom 1:51:09, a Nataša Sušanj je u Ž45 zauzela 25. mjesto s vremenom 1:58:59.