trčanje uz nasip

Koprivničanci trčali na Dravskom ultracrossu, najbrži Renato Begović i Nataša Sušanj

Okupilo se stotinjak zaljubljenika u trčanje

Koprivnički atletičari, Renato Begović, Nataša Sušanj i Marija Vladušić, u ponedjeljak su trčali na 11. Dravskom ultracrossu, koji se održao u organizaciji TK Maraton 95.

Na startu, kod kupališta na rijeci Dravi, okupilo se stotinjak zaljubljenika u trčanje koji su se rekreirali po nasipu uz stari tok rijeke Drave, kroz Svibovec Podravski i uz kanal HE Varaždin.

Na stazi dugoj 16 kilometara najbrži od koprivničke ekipe bio je Begović, koji je u kategoriji veterana završio na devetom mjestu. Nataša Sušanj bila je u kategoriji veteranki osma, a Marija Vladušić pet mjesta iza nje.

Prekrasna!

Sestra Andrea oduševila nas ružičastom haljinom i prekrasnim osmijehom

Danas se održao 7. kongres medicinski sestara u dvorani Domoljub. To je ujedno bila prilika da se medicinske sestre, primalje...