12.9 C

Badminton: Koprivničanci uspješni u Zagrebu
B

U Zagrebu je održan turnir u badmintonu Trump Max Zagreb Open 2013. koji se boduje za slovensko-austrijsko-hrvatsku Trump rekreativnu ljestvicu. U konkurenciji 50 igrača u svim kategorijama, igrači Badminton kluba Koprivnica i ovaj put su osvojili nekoliko medalja.

Treća mjesta i brončane medalje osvojili su Goran Ferenčak u pojedinačnoj B konkurenciji, a Janja Geršić i Marjan Vugrinec u mješovitoj konkurenciji. Marjan Vugrinec je s Lukom Vlahekom iz BK Međimurja osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju u konkurenciji muških parova.

Sljedećeg mjeseca članovi BK Koprivnica nastupaju na natjecanjima pod okriljem Hrvatskog badmintonskog saveza i Turbo lige.

Supersport HNL

ISTRA – SLAVEN Puležani sve riješili u prvom dijelu, Radeljić dao priliku juniorima i kadetima

Istra i Slaven otvorili su u Puli 32. kolo Supersport HNL-a. Osmoplasirana i devetoplasirana momčad lige borile su se...