12.9 C
žkk koprivnica

Koprivničke košarkašice ostvarile pobjedu u Čakovcu

Koprivničke košarkašice ostvarile su prvu gostujuću prvenstvenu utakmicu ove sezone.

A2 liga, 12 . kolo:

ŽKK Radost Čakovec       :      ŽKK Koprivnica

63                       :               70

( 14:14 , 16:24 , 17:16, 16:16 )

ŽKK RADOST:

Bašek L. 25 ( 3 X 3 ) ,Obadić I., Rodek N., Škoda K. 12, Živković V. 13 ,Ž.Radiković 8,N.Valkaj,K.Sklepić ,E.Janković,L.Mađer 5 (1 x 3) Trener : Srećko Šopar

ŽKK KOPRIVNICA:

Triplat J. 7,Šestak G., Kapetanić M.,D.Laljek 16 ( 2 x 3), Žauhar-Henezi V. , Kovačić D. 4, Delimar S., Šestak V. 20, V.Čehok 8 , Vida K. 15 ( 3 x 3 ) Trener : D. Betlehem

U 12. kolu A2 ženske lige , ekipa ŽKK Koprivnice pobijedila je na gostovanju u Čakovcu , domaću ekipu ŽKK RADOST, rezultatom 70 : 63 .

Koprivničanke su se odmah nametnule od početka utakmice i kontrolirale njen tijek do samog kraja. Druga četvrtina je presudila ( 8 razlike ) dok su sve ostale bile izjednačene. U redovima Koprivnice efikasne Doroteja Laljek ( 16 koševa , 2 x 3 ) i Katarina Vida ( 15 koševa , 3 x 3 ) koje su zabijale u ključnim trenucima , no utakmicu je obilježila izvrsna igra Valentine Šestak  ( 20 koševa ) , koja je igrala samo 2 četvrtine , zbog osobnih grešaka . Ona je ˝otvorila˝ i ˝zatvorila˝ utakmicu , 10 od 14 koševa u prvoj četvrtini je njeno , kao i zadnjih 10 na utakmici , od kojih su većina bila slobodna bacanja , koje je ona uspješno zabijala .