Koprivnički novinari bolji od Gradskog poglavarstva

081201-vaterpolo-mNa vaterpolo turniru održanom na Gradskim bazenima Cerine u Koprivnici, prvo mjesto osvojila je ekipa Sjevera iz Varaždina, koja je u finalu pobijedila koprivničke Somove sa 20:8. U obračunu dvije koprivničke ekipe u susretu za treće mjesto slavile su Pirane, koje su nadvisile Klenove sa 28:9.

U revijalnoj utakmici ekipa koprivničkih novinara pobijedila je Gradsko poglavarstvo Koprivnice predvođeno gradonačelnikom Zvonimirom Mršićem. Igralo se dva puta po pet minuta, a na poluvremenu je Grad vodio sa 2:1, no do kraja utakmice Hrvoje Jurčić postigao je dva pogotka i preokrenuo rezultat na konačnih 3:2.

Međusobnu utakmicu poslije turnira odigrali su mladi vaterpolisti iz koprivničkog Plivačkog kluba Cerine.

SJEVER: Nasipak, Laptuš, Trumbić, Vitelj, Prebegović, Udovičić, Šimčić, Barbarić, Grgić.
SOMOVI: Šiprag, Kanodi, Golubić, Dravinski, Šipek, Kontrec, Milinković, Ben.
PIRANE: Mesić, Fičko, Žardin, Simović, Hubicki, Vrhoci, Lokotar, Lohajner.
KLENOVI: Tišljarić, D. Grobenski, L. Grobenski, Ljubić, Amon, Turk, Telebar, Martinčić, Lukačin.
KOPRIVNIČKI NOVINARI: Ružić, Barač, Brkić, Sušenj, Grgić, Jurčić.
GRADSKO POGLAVARSTVO: Mršić, Labazan, Ledinski, Rihtarić, Cvetković, Lokotar.