3.5 C

Košarkaši Koprivnice “pobijedili sami sebe”

Košarkaši Koprivnice “pobijedili su sami sebe”, kako stoji u priopćenju koje nam je pristiglo iz kluba. U jučer odigranom susretu 4. kola A-2 lige sjever u koprivničkoj dvorani Branimir gostovala je momčad Bjelovara, koja je na kraju slavila s 98:80.

Koprivničanci su dobro otvorili utakmicu i na poluvrijeme otišli u vodstvu, no u drugom poluvremenu kao da su se izgubili na terenu, s puno izgubljenih lopti, promašenih zicera i tehničkih grešaka. Iz igre je isključen Halusek, potom i Ivandić, a Bjelovar je iskoristio težak položaj domaćina te stekao prednost od 20-ak koševa i sačuvao ju do kraja utakmice. U sljedećem kolu, Koprivnicu čeka teško gostovanje kod jedne od najboljih ekipa prvenstva, Grafičara iz Ludbrega.

U ostalim susretima 4. kola A-2 lige, križevački Radnik svladao je Mladost iz Đurđevca sa 111:79, Grafičar je u gostima bio bolji od Križevaca sa 78:64, dok je Podravac iz Virja upisao uvjerljivu pobjedu protiv Čakovca sa 109:77.