18.7 C

Košarkaške vijesti: Radnik bolji od Koprivnice

U 2. kolu košarkaške A2 lige momčad Koprivnice, kod koje opet nije mogao igrati Antolić zbog ozljede, gostovala je u Križevcima kod momčadi Radnika.

Bila je to utakmica s puno pogrešaka i promašenih šuteva s obje strane.

Do sredine zadnje četvrtine utakmica je bila u egalu, a onda je uslijedilo nekoliko neshvatljvih pogrešaka igrača Koprivnice.

Od 34 minute do kraja utakmice košarkaši Radnika rade seriju 19:0 i pobjeđuju sa ukupnih 21 razlike, identično utakmici prvog kola protiv Mladosti.

U ovoj zanimljivoj utakmici momčad Radnika predvodili su Hrandek i Jericha, a kod Koprivnice su se istaknuli Bronić i mladi Kozulić.

A2 LIGA SJEVER, 2. KOLO

RADNIK – KOPRIVNICA 96:75 (21:22, 26:25, 22:17, 27:11)

RADNIK: Pomper, Lukić 14, Nervo 15, Deković, Samardžija 3, Hrandek 28, Prstec, Kirin 10, Jericha 25, Vragović 1. TRENER: Tomas.

KOPRIVNICA: Šimunović, Ivandić 10, Horvat, Bronić 23, Mlinarić, Serdarević 2, Zlatar 12, Antolić, Klačinski, Pavić 8, Njemeček 2, Kozulić 18. TRENER: Čaldarević.

Juniori izgubili od Križevaca

Momčad Koprivnice gostovala je u 3. kolu kod Križevaca, jedne od boljih juniorskih ekipa u Hrvatskoj.

Juniori Koprivnice krajem prve i početkom druge četvrtine pružali su dobar otpor u svemu nadmoćnoj momčadi Križevaca, a ostali dio utakmice bio je za zaborav.

Kod momčadi Križevaca svi su ravnomjerno podjelili zasluge, a kod Koprivnice jedini je parirao Kovačić.

LIGA M-18, 3. KOLO

KRIŽEVCI – KOPRIVNICA 103:58 (27:21, 38:13, 15:6, 23:18)

KRIŽEVCI: Deković 5, Mergon 10, Rešetar 5, Hrženjak 7, Marković 14, Vrbančić 10, Kapusta 11, Končurat 7, Smojver 8, Kapelari 14, Prstec 10, Kranjčić 2. TRENER: Bujas.

KOPRIVNICA: D. Mihoković, Franjo 1, Franjić 8, Kovačić 16, Bajušić 5, R. Mihoković 5, Horvat 9, Kozulić 4, Kiš, Žaja 6, Grbeš 4. TRENER: Čaldarević.

Visoka pobjeda mlađih kadeta

Momčad mlađih kadeta Koprivnice nastavlja s visokim pobjedama. Prošle subote pobijedili su vršnjake iz Bjelovara, koji su ih pokušali zaustaviti zonom, ali nisu uspjeli. Kod Koprivnice najviše su se istakli Vedriš, Žaja i Balaško, a kod Bjelovara Porobić.