11.3 C

Limačice AK Koprivnice ekipne prvakinje HALS-a u troboju
L

Na 10. prvenstvu Hrvatske atletske lige sjever u troboju koje se održavalo u Vrbovcu Atletski klub Koprivnica postigao je odlične rezultate.

Natjecanje je održano u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji. Limačice Koprivnice zauzele su prvo mjesto u ekipnom poretku limačica sa osvojenih 389 bodova, dok je štafeta u sastavu: Gerić, Mikulec, Sever, Trešćec na 4x60m osvojila drugo mjesto sa vremenom 39,76.

U pojedinačnim nastupima također su postignuti zapaženi rezultati:

Ivana Trešćec u ukupnom poretku zauzela je četvrto mjesto sa osvojenih 913 bodova. U bacanju vortexa zauzela je drugo mjesto sa bačenih 41,44 i osvojila 287 bodova, u skoku u dalj zauzela je sedmo mjesto sa skokom 3,77 i 257 bodova, a na 60 m bila je osma sa rezultatom 9,84 što joj je donijelo 369 bodova.

Marija Gerić ukupno je zauzela sedmo mjesto sa osvojenih 773 bodova. U vortexu je bila četvrta sa bačenih 35,66 što joj je donijelo 219 bodova, u dalj je skočila je 3,29 dvanaesto mjesto i 159 bodova, a na 60 m istrčala je 9,72 sedmo mjesto i 395 bodova.

Enya Sever ukupno je zauzela deseto mjesto sa 663 bodova. U vortexu je osvojila osmo mjesto sa bačenih 31,58 i osvojenih 174 bodova, u dalj je skočila 3,28 zauzela 13. mjesto i 157 bodova, a na 60 m istrčala je 10,02 11. mjesto i 332 bodova.

Fran Katinčić zauzeo je ukupno deveto mjesto sa osvojenih 412 bodova. U vortexu je osvojio 17. mjesto sa bačenih 22,39 i osvojenih 67 bodova , u dalju sa skočenih 3,81 šesto mjesto i 176 bodova, a na 60m istrčao je 9,69 te osvojio četvrto mjesto i 169 bodova.

U kategoriji limačica svoj prvi troboj imale su Josipa Mikulec (23. mjesto, 326 bodova) i Marija Gašparić (24. mjesto, 207 bodova).

U sveukupnom poretku limača i limačica zauzeto je peto mjesto.