5.7 C
Natjecanje u Samoboru

Mladi Koprivničanci otplesali do zlata
M

Gabrijela Zagorščak i Ivan Komušanac osvojili su prvo mjesto u kategoriji ‘osnovci D3’ latinsko-američkih plesova, a ništa manjeg sjaja nije ni brončana medalja osvojena za izvedbu u standardnim plesovima.

Natjecanje je održano u subotu u Samoboru, a nastupila su 74 para iz 20 hrvatskih, bosanskih i slovenskih klubova. Plesači su se pred šest hrvatskih sudaca okušali u latinsko-američkim te standardnim plesovima, a s dva para sudjelovao je i ŠPK Koprivnica.

Osim zlatnih, odnosno brončanih Gabrijele i Ivana, u kategoriji ‘mlađa mladež C’, Koprivnicu su predstavljali Karla Šmitlehner i Josip Betlehem, a u obje plesne discipline zauzeli su četvrto mjesto.

Sljedeće natjecanje održat će se već 7. studenog u Virovitici, a do tada svi zainteresirani učenici imaju priliku prijaviti se u koprivničku sportsku školu standardnih i latinsko-američkih plesova.

Treninzi se održavaju svakog utorka i četvrtka od 19-21h u maloj dvorani Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski, a kontakt Športskog plesnog kluba Koprivnice je 092 176 7466.

Talent

BRAVO! Mladi glazbenik Jakov Ovnić osvojio prvo mjesto na međunarodnom natjecanju

Veliki uspjeh postigao je Jakov Ovnić, učenik 5. razreda Osnovne škole Đurđevac i 3. razreda Glazbene škole Fortunat Pintarić...