Mladi Koprivničanci pobijedili u Đurđevcu
M

I dok su njihovi stariji kolege već završili s natjecanjima, najmlađi košarkaši se još intenzivno natječu.

Još nekoliko kola i moći ćemo sumirati njihove rezultate, no već sad se vidi da je ova najmlađa selekcija koprivničkih košarkaša imala velike koristi od sudjelovanja u ovom natjecanju.

Na gostovanju kod Mladosti u Đurđevcu u prvom poluvremenu utakmica je bila izjednačena, a domaći igrači su stekli minimalnu prednost tricom u zadnjoj sekundi (29:26). U drugom poluvremenu odlučio je veći broj raspoloženih igrača gostiju što je rezultiralo uvjerljivom pobjedom Koprivnice 2.

MLADOST ĐURĐEVAC – KOPRIVNICA 40:69 (LIGA M-12)

MLADOST: K. Zovko, Rogoz, Lovašen, Odobašić, Pavša, L. Zovko 9, Rogoz, Jurčević 6, Đurišević, Pleško 8, Šemiga 17, L. Krešić, Kovačić.

KOPRIVNICA 2: Slukić 8, Petričević 2, Lončarić 24, Šitum, Mažar 2, Poznić 4, Fabijanec 18, Stajku 5, Benotić 4, Biršić 2, Ravenski.