Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.
Međužupanijska liga

Nastavlja se tmurno proljeće podravskih ekipa
N

Proljetno sunce još nije doprlo do Podravaca u Međužupanijskoj nogometnoj ligi. Kalinovčani, Imbriovčani, Virovci i Đurđevčani u nastavku prvenstva već su svaki skupili po dva poraza u tri odigrana susreta, dok su Pitomačani uz jedan poraz ostvarili jednu pobjedu i jedan remi.

Najbolje plasirani Virovci, četvrti, ponovno su prosuli vrlo vrijedne bodove te se u samoj završnici dvoboja zadovoljili samo jednim. Novi poraz upisali su Kalinovčani, a zbog lošije gol-razlike trenutno zauzimaju posljednju, 14., poziciju na ljestvici.

Na gostovanju u Virovitici poraženi su i Imbriovčani, a najgore su ovoga vikenda prošli Đurđevčani. U dalekom Daruvaru Graničar je primio devet pogodaka, iako je rezultat nakon prvog poluvremena bio samo 3:1 za domaćina.

Na domaćem terenu uspješna je protiv momčadi Zdenke bila Pitomača, a neriješenim ishodom situaciju u vrhu zakomplicirali su Grabrovničani. Drugoplasirani Dinamo iz Predavca za Croatijom zaostaje samo jedan bod, a svoj susret 16. kolo odigrat će sutra, u ponedjeljak protiv Rovišća.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA, 16. KOLO:

Pitomača – Zdenka 91 2:0, Kalinovac – Garić 0:2, Virovitica – Borac 3:1, Podravac – Slatina 1:1, Papuk – Croatia 0:0, Daruvar – Graničar Đ 9:2, Dinamo P – Rovišće (28. ožujka).

REDOSLIJED: 1. Croatia 32, 2. Dinamo P 31, 3. Zdenka 29, 4. Podravac 28, 5. Garić 27…

međunarodni dan primalja

FOTO/VIDEO Dan otvorenih vrata koprivničkog rodilišta, babica Biba: Porod je normalna pojava i svi smo to preživjeli, a najbolje je kad je prirodan, vaginalan

Međunarodni dan primalja obilježava se 5. svibnja, a tom se prilikom danas u koprivničkom rodilištu održavaju Dani otvorenih vrata. Budući...