SLUŽBENO

Objavljen je sastav svih županijskih liga, evo kakvi nas derbiji očekuju iduće sezone

Sva natjecanja počinju 21. i 22. kolovoza.

17:17h
0
Foto: Ivan Balija
Foto: Ivan Balija

Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije objavio je sastav Prve, Druge, Treće i Četvrte ŽNL. Podsjetimo, prošle je sezone Treća ŽNL bila podijeljena u dvije skupine, koprivničko-đurđevačku i križevačku, dok se sada vraća četvrti rang.

U Prvu ŽNL, dakle, ušle su Močile, prvaci Druge ŽNL, te Tomislav Drnje koji se spustio iz Četvrte NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Prvaci dviju trećeligaških skupina, Sokol i Mičetinac, ušli su u Drugu ŽNL, čiji je dio od sljedeće sezone i Prekodravac, klub koji je ispao iz prvoligaškog društva.

U Treću ŽNL ispali su Reka i Fugaplast.

Sva natjecanja nove sezone počinju 21. i 22. kolovoza.

Prva ŽNL, 2021./2022.

1. NK Bratstvo Kunovec
2. NK Drava Novigrad Podravski
3. NK Kalinovac Kalinovac
4. NK Lipa Hlebine
5. NK Miklinovec Koprivnica
6. NK Mladost Molve Molve
7. NK Mladost Sigetec
8. NK Močile Koprivnica
9. NK Osvit  Đelekovec
10. NK Panonija Peteranec
11. NK Sloga Koprivnički Ivanec
12. NK Tomislav Drnje
13. NK Tomislav Sv.I.Žabno
14. NK Viktorija Vojakovac

Druga ŽNL, 2021./2022.

1. NK Čvrstec Sv.P.Čvrstec
2. NK Drava Podravske Sesvete
3. NK Gornja Rijeka Gornja Rijeka
4. NK Gošk Gotalovo
5. NK Hrvatski bojovnik Mokrice M.
6. NK Mičetinac Mičetinac
7. NK Mladost Koprivnički Bregi
8. NK Omladinac Herešin
9. NK Podravec Torčec
10. NK Prekodravac Ždala
11. NK Prugovac Prugovac
12. NK Rudar Glogovac
13. NK Sokol Sokolovac
14. NK Starigrad Starigrad

Treća ŽNL, 2021./2022.

1. NK Bilogora Gornja Velika
2. NK Bušpan Kozarevac
3. NK Fugaplast Gola
4. NK Graničar Novo Virje
5. NK Jadran Galeb Koledinec
6. NK Mladost Carevdar
7. NK Mladost Veliki Raven
8. NK Prigorje Sv.P.Orehovec
9. NK Rasinja Rasinja
10. NK Reka Reka
11. NK Rudar Botinovec
12. NK Zagorec Koprivnica

Četvrta ŽNL, 2021./2022.

1. NK Dragovoljac Bočkovec
2. NK Drava Podravska Selnica
3. NK Jedinstvo Pustakovec
4. NK Polet Glogovnica
5. NK Radnički Križevci
6. NK Ratar Miholec
7. NK Sabarija Subotica Podravska
8. NK Udarnik Zablatje