4.6 C
Koprivnica
Utorak, 16. travnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Pan Zimska liga: CB Petica uvjerljiva, pobjeda i poraz Zunoga
P

Ne propustite

Dvije utakmice odigrali su u četvrtak u sklopu Pan Zimske lige igrači CB Petice iz Đurđevca, te zabilježili dvije sigurne pobjede.

U prvom ogledu svladali su MNK Kneginec sa 4:0, a u drugom su bili bolji od Podravskog sunca 5:1.

Najuvjerljiviju pobjedu dana ostvarila je momčad Zunog Simont protiv Branda Udarnika. Bilo je čak 9:1, a pet pogodaka postigao je Kovaček.

U drugom nastupu Zunog Simont minimalno je izgubio od Pan tima.

MTB inženjering nadvisio je Sport team, dok je MNK Kneginec protiv Grada Koprivnice upisao bodove za zelenim stolom.

U veteranskom dijelu turnira Omladinac Sloga i CB 048 Fokus podijelili su bodove u zanimljivoj utakmici, Sloga je zabila šest komada Borcu, a remijem je završio i ogled Resrotan Zrinski & Auto Lončar – Ludbreg.

Petak je slobodan dan, a Pan Zimska liga nastavlja se u subotu i nedjelju utakmicama veterana i seniora.

U subotu prijepodne na parket Sportske dvorane Srednje škole izlaze stariji pioniri u sklopu Memorijala prof. Branimira Jedvaja.

REZULTATI – ČETVRTAK, 27. 12. 2012.

VETERANI

Omladinac Sloga – CB 048 Fokus 3:3 (Žardin 2, Marić / Mikolaj 2, Puhač)

Borac – Sloga 0:6 (Horvat 2, Harmadi, Čizmak, Pancer, Sremec)

Restoran Zrinski & Auto Lončar – Ludbreg 2:2 (Đorđević 2 / Maretić, Sudec)

SENIORI

Zunog Simont – Brand Udarnik 9:1 (Kovaček 5, Giba, Prvčić, Simatović, Stanišak / Grubešić)

CB Petica Đurđevac – MNK Kneginec 4:0 (Kolar 2, Vukonić 2)

Zunog Simont – Pan tim 0:1 (Lončarić)

MNK Kneginec – Grad Koprivnica 5:0 (b.b.)

CB Petica Đurđevac – Podravsko sunce 5:1 (Kolar 3, Vukonić, Vrkić / Čeko)

Sport team – MTB inženjering 2:5 (Stubičan, Miklečić / Brcković 2, Mužina, Samošcanec, Kocijan)

RASPORED – SUBOTA, 29. PROSINCA

VETERANI

14:45 Graničar Đurđevac – UDVDR KC-KŽ

15:20 Adriatic trade – Mladost Kviki

16:00 AK Kržak – Omladinac-Sloga

16:35 Elma – Sivec trans

17:10 CB 048 Fokus – AK Kržak

SENIORI

18:00 SB Doberman – Sport team

18:35 Los Galacticos – Vuk mont & Gimnazijalci

19:15 CB Doberman – MNK Fotex

19:50 Reka – Guliver Sonitus

20:30 Graničar Đurđevac – FF Njam njam

21:10 Ferostroj – Maxi nova

RASPORED – NEDJELJA, 30. 12. 2012.

VETERANI

13:10 Bratstvo – Graničar Legrad

13:45 Ludbreg – Lego lim

14:20 Romantičari – Borac Imbriovec

15:00 Active Commerce – Mladost Kviki

15:35 Trans bier – Restoran Zrinski & Auto Lončar

16:10 Potoljik – Mala čuča

SENIORI

16:50 HIP izgradnja – CB Cool

17:30 Bilić-Erić Security – NK Reka

18:05 Bilić-Erić Security – Spider grupa

18:40 HIP izgradnja – Prijatelji

19:20 NK Mladost Bregi – Dom Bistričak

20:00 Restoran Zrinski & Auto Lončar – Vuk mont & Gimnazijalci

20:35 FC Dubovica – OPG Lovnički

21:10 Restoran Zrinski & Auto Lončar – Feniks

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Novo izdanje

RENESANSNI FESTIVAL Poznati prvi detalji o ovogodišnjoj manifestaciji, evo kada ćemo na bedeme

Renesansni festival i ove će godine krasiti koprivničke bedeme, a poznate su prve informacije o manifestaciji. Tako će se ove...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×