7.1 C
Četvrta liga

Picoki ‘naprkačili’ Virovce na njihovom travnjaku, Pitomača pala u Orahovici, Bastašić i Mladen Križevcima donijeli tri boda

Veliki podravski derbi igrao se u Virju gdje je gostovao đurđevački Graničar.

U današnjem 22. kolu Četvrte lige kloštranska Mladost gostovala je u Velikim Zdencima kod Zdenke 91. Kloštranima se među vratnice vratio Balala, a to je gostima pomoglo u vidu da nisu primili pogodak. Nažalost, nisu ga ni zabili te je utakmica završila bez golova 0-0.

Pitomača je gostovala kod Papuka u Orahovici. U slučaju poraza Pitomače, Cvetkovec je mogao pobjedonm u Rovišću i matematički osigurati naslov prvaka. Upravo se to i dogodilo, Pitomača je poražena u Orahovici rezultatom 3-0, a Tehničar će sutra imati priliku osvojiti naslov prvaka Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Križevci su na svom terenu ugostili Tomislav iz Bereka. Nakon 90 minuta opravdali su ulogu favorita pobijedivši 2-0. Zabili su Bastašić i Mladen.

Graničar Đurđevac - Tomislav Berek // Foto: Jurica Karan, 28.4.2018.
Mihael Mihoković, najbolji igrač današnje utakmice // Foto: Jurica Karan

Veliki podravski derbi igrao se u Virju gdje je gostovao đurđevački Graničar. Podravac je bio bez Trupine koji je imao tri žuta kartona. Već u prvih 10 minuta Graničar je došao u vodstvo. Snažan slobodni udarac s 30 metara Vlašiček je odbio od gola, ali samo na glavu Lovraka koji je pospremio loptu u mrežu za vodstvo 0-1. Samo koju minutu kasnije, Mihoković je povisio na 0-2. Virovci su krenuli po izjednačenje u drugom poluvremenu, ali su primili još jedan gol. Strajnić se kao zadnji igrač Podravca upustio u dribling, međutim danas najbolji igrač Graničara, Mihoković, oduzeo mu je loptu, zavalio lažnjak Vlašičeku i poslao loptu u gol za 0-3. Domaća publika glasno je negodovala igrom svojih pulena, iz publike su se čuli povici upućeni domaćem treneru ‘nek pakira kofere’.

U ostalim susretima lige Garić je kod kuće poražen od Dinama iz Predavca s 1-3, a Slatina i Virovitica odigrali su 0-2.