Nedjelja, 28. travnja 2024.
DRUGA I TREĆA HNL

Pitomačani slavili u Ludbregu, remi Križevčana i Koprivničanaca
P

Ludbrežane je u vodstvo u 22. minuti doveo Pavao Zadravec, a za preokret Pitomačana zabili su Fran Kožarić u 43. i Marko Matančić u 57. minuti

Radnik Križevci u osmom je kolu Druge hrvatske lige na gostovanju kod Dugog Sela remizirao 2:2. Križevčani su opet opravdali očekivanja jer su nastavili niz bez poraza, a strijelci za Radnik bili su Ivo Vukić i Tomislav Turčin.

Pitomača je, pak, u osmom kolu Treće hrvatske lige na gostovanju u Ludbregu s 1:2 pobijedila Podravinu. Ludbrežane je u vodstvo u 22. minuti doveo Pavao Zadravec, a za preokret Pitomačana zabili su Fran Kožarić u 43. i Marko Matančić u 57. minuti.

Koprivnica je na gostovanju u Svetom Martinu na Muri remizirala 1:1 protiv favoriziranog Poleta. Početnu prednost Koprivnici je donio Antonio Međurečan u 57. minuti, a Polet se spasio u sudačkoj nadoknadi u kojoj je Mauro Benko poravnao na 1:1.

1. ŽNL

FOTO Osvit deklasirao Močile, Sloga i Kalinovac dobili u gostima, Drnjančani, Prugovac i Tomislav slavili doma

Danas se odigralo ostalih šest utakmica Prve ŽNL. Osvit je ugostio Močile te ih uvjerljivo pobijedio rezultatom 5:1. Drava je...