18.7 C
Četvrtak, 2. svibnja 2024.
ŠTETA

Pitomačani u posljednjim sekundama ostali bez iznenađenja i prolaza u prvo kolo Kupa

Pitomačani su i u Dugom Selu pokazali karakter i po tko zna koji put u eri trenera Ivana Presečana - Đogija kreirali preokret i to u samo četiri minute, ali je sreća na kraju dobrano "pomazila" Dugo Selo

Nogometaši Pitomače u pretkolu Kupa Hrvatske u Dugom Selu su nakon prave drame i lutrije penala poraženi 6:4 (2:2) od istoimenog domaćeg drugoligaša.

Odmah u uvodu, u šestoj minuti, Dugo Selo je povelo golom Barišića. No, Pitomačani su i u Dugom Selu pokazali karakter i po tko zna koji put u eri trenera Ivana Presečana – Đogija kreirali preokret i to u samo četiri minute.

Prvo je Begović u 47. minuti s bijele točke poravnao na 1:1, a u 51. za vodstvo Pitomače strijelac je bio Matančić. I kad se činilo da će Pitomačani bez drame proći u prvo kolo Kupa Dugo Selo je doslovno u posljednjim sekundama sudačke nadoknade preko Janoša poravnalo na 2:2.

U produžecima nije bilo golova, a lutrija penala otišla je na stranu Dugog Sela koje je na kraju slavilo 6:4.

Radnik Križevci svoj susret pretkola Kupa igra sutra, u srijedu u Biogradu protiv Primorca, dok je Tomislav iz Drnja u četvrtak u 16.30 na svom Parku prinčeva domaćin Jadranu iz Luke Ploče.