12.9 C
regionalno prvenstvo hrvatske

Plivači Cerina osvojili medalje na regionalnom natjecanju

Čak sedam  plivača Pk Cerina osvajalo je medalje.

Plivački klub Cerine prošlog je vikenda sudjelovao na Regionalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku na kojem je ove godine bio iznimno uspješan.

Čak sedam plivača Pk Cerina osvajalo je medalje.

U kategoriji početnika Erik Petrić osvojio je brončanu medalju na 50 delfin, 100 slobodno i 200 mješovito, dok je zlatnu medalju osvojio u disciplini 100 leđno.

Petar Ferčec osvajao je medalje u kategoriji mlađih kadeta, zlatnu na 100 prsno i srebrnu na 50 prsno.

U kategoriji kadeta tu su Katja Koščak koja je bila druga na 100 delfin i prva na 400 mješovito, te Pavel Pahek Remenar koji je bio drugi na 400 mješovito.

U mlađim juniorima, Damjan Domanovac bio je drugi na 200 prsno i treći na 100 prsno, dok je Ivan Sinjeri bio prvi na 100 delfin i drugi na 50 kraul. Mlađi juniori osvojili su brončanu medalju
u 4×200 slobodno, 4×100 slobodno i 4×100 mješovito u sastavu Pavel Pahek Remenar, Damjan Domanovac, Ivan Sinjeri i Marko Franjo.

Na Regionalnom prvenstvu sudjelovali su još Marija Belčić, Tomislav Pobi, Mislav Skvaža, Matija Perović, Karlo Tratnjak, Tara Oroz, a svi plivači bili su pod vodstvom trenerica Martine Gregurek i Lane Kovač.

Upravo

FOTO/VIDEO Sudar kombija i automobila u centru grada, policija na mjestu nesreće

Maloprije se dogodila prometna nesreća u centru Đurđevca. Kako doznajemo s mjesta događaja, sudarili su se kombi i osobni automobil....