Petak, 26. travnja 2024.

Podravka uvjerljiva protiv Arene
P

081105-rukomet-m

Bez većih problema Podravka Vegeta očekivano je u srijedu na večer u koprivničkoj gimnazijskoj dvorani upisala bodove protiv pulske Arene. Gošće su se predstavile u dobrom svjetlu na samom početku utakmice, kad su još imale dovoljno snage za pariranje prvakinjama, koje su u susret ušle ‘pod ručnom’.

Međutim, nakon uvodnih desetak minuta u kojima je Arena bila rezultatski ravnopravna, stvari dolaze na svoje mjesto, domaće su zaigrale ozbiljnije i do odmora imale plus 8. Drugo poluvrijeme bilo je u potpunosti u znaku Podravke, koja je odigrala dobru obranu i uglavnom iz kontri punila gostujuću mrežu.

Najbolja na utakmici bila je Andrea Penezić, dobro je odigrala Đokić, posebno prednjeg u obrani 5-1, a za pohvalu je i učinak Ungureanu, Kožnjak, Zebić i Gaće. Trener Zovko iskoristio je priliku kako bi uigravao određene varijante za nedjeljnu utakmicu 2. kola Lige prvakinja s Larvikom u Norveškoj.