16 C
prva hrl za žene

Podravka Vegeta u Splitu duplo bolja od domaćina, Ihnjeva u debiju zabila tri pogotka

Koprivničane su u susret ušle kao drugoplasirana ekipa prvenstva s dva boda i jednim susretom manje, s obzirom da je Lokomotiva u tjednu gostovala u Bjelovaru gdje je uvjerljivo slavila 24-36

Prvim ligaškim susretom u novoj godini. gostovanjem Podravke u Splitu kod istomenog domaćina Splita 2010, započeo je i drugi dio sezone. Koprivničkim rukometašicama ovo nije prvi službeni susret u novoj godini, nedavno su igrale kup susret protiv ŽRK Umag i uvjerljivo slavile na domaćem parketu, iako se susret vodio kao da je ŽRK Umag domaćin.

Danas je slijedio povratak u Prvu ligu gostovanjem u Splitu. Splićanke su sedmoplasirana ekipa prvenstva i na domaćem terenu tvrd su orah. Koprivničane su u susret ušle kao drugoplasirana ekipa prvenstva s dva boda i jednim susretom manje, s obzirom da je Lokomotiva u tjednu gostovala u Bjelovaru gdje je uvjerljivo slavila 24-36. Ruska prinova, Aljona Ihnjeva stekla je pravo nastupa i danas je upisala svoje prve minute i golove u dresu Podravke.

Nakon 60 minuta Podravka je slavila s uvjerljivih 18-36, Koprivničanke su zabile duplo više pogodaka. Najefikasnija je bila mlada Korina Karlovčan, a Aljona Ihnjeva u debiju je zabla tri pogotka.

U idućem prvenstvenom kolu Podravka ponovno gostuje kod Umaga, ali ovaj puta zaista na umaškom parketu.

Prva HRL za žene, 13. kolo, 2. veljače 2018.

Split 2010 – Podravka Vegeta 18-36