16.3 C
1. HRL ŽENE

Podravkašice se lako “poigrale” sa Zrinskicama i tako ostale jedine neporažene

Iduća utakmica u kojoj Podravka gostuje u Splitu, protiv ZARK Split na rasporedu je u subotu, 28. listopada s početkom u 17:45 sati.

U sklopu 6. kola Prve hrvatske rukometne lige, Podravkašice su nastavile svoj stopostotni pobjednički niz, a ovoga puta “žrtve” su bile čakovečke rukometašice Zrinskog.

Utakmica je praktički bila riješena u prvom poluvremenu, u kojem su domaće igračice postigle 20 golova te su s uvjerljivih + 8 otišle na predah (20:12).

Drugo poluvrijeme nastavljeno je u istom ritmu te su Podravkašice utakmicu rutinski privele kraju i upisale pobjedu s vrlo uvjerljivih 42:19.

Kod domaće ekipe u listu strijelaca upisalo se čak 12 igračica, a najbolje među njima bile su Tina Barišić s devet pogodaka. Katarina Pandža sa šest pogodaka te Lea Franušić i Josipa Mamić s po pet pogodaka.

Kod Zrinskica, kojima je ovo ujedno i prvi poraz ove sezone u domaćem prvenstvu treba istaknuti učinak Eme Balaško koja je postigla pet pogodaka, dok su Kala Kosovac i Selena Milošević upisale po četiri pogodaka.