7.1 C
Prva HRL

Podravkašice se raspucale u Đakovu

Iduće subote, 12. studenoga, Podravku u Koprivnici očekuje derbi prvenstva protiv ekipe Zameta.

Podravka Vegeta bez većih je problema u Đakovu svladala istoimenog domaćina, posljednjeplasiranu ekipu lige, te stigla do desete prvenstvene pobjede.

U susretu 12. kola Prve HRL za žene, igranom u petak, Koprivničanke su slavile s uvjerljivih 34:14.

Nakon uvodnih 5:5, Podravkašice počinju stvarati sve osjetniju razliku, a semafor je već na poluvremenu pokazivao 17:8. U nastavku igračice Đakova uspijevaju postići samo šest pogodaka, dok Koprivničanke s jednakim učinkom iz prvog dijela susret završavaju s čak dvadeset pogodaka prednosti.

Brojem pogodaka, ali i učinkovitošću, istaknule su se Nikšić, sa šest, te Vidak s pet. Dežić i Papac jedine se nisu upisale u strijelce. Jukić je skupila devet obrana, dok je Lara Pavlović u premijernom prvenstvenom nastupu protivničku mrežu tresla tri puta.

Dobro je znati

Prijatelji s povlasticama su posebna kategorija ljubavnika, evo koja pravila treba odrediti

Ovo je najvažniji dio. Dobar prijatelj je netko tko vas dobro poznaje i s kim možete biti iskreni, zato...