Zahuktava se

Pogledajte raspored nadolazećih utakmica koprivničke Zimske lige

11:05h
0
Foto: Matija Gudlin
Foto: Matija Gudlin

U veteranskoj konkurenciji najuvjerljiviji je u nedjelju bio Mavik Popaj koji je sa 6:1 svladao Disco bar Tenu. Kod seniora najveću pobjedu ostvario je CB Latino Gas Co.  Aquaterra lake resort&Bali styl ‘pao’ je s čak 8:0.

U koprivničkoj srednjoškolskoj dvorani jučer, u nedjelju, nastavljeno je igranje po skupinama osme sezone malonogometne Pan Zimske lige.

U veteranskoj konkurenciji najuvjerljiviji je bio Mavik Popaj koji je sa 6:1 svladao Disco bar Tenu.

Kod seniora najveću pobjedu ostvario je CB Latino Gas Co.  Aquaterra lake resort&Bali styl ‘pao’ je s čak 8:0.

REZULTATI, 27. prosinca:

Veterani
Bimbo – NK Graničar 3:2
Cb Mala Čuča – NK Starigrad 5:2
Mavik Popaj – Disco bar Tena 6:1

Seniori
Kampus – Tesarski obrt Joža  4:2
Cb Latino Gas Co – Aquaterra lake resort&Bali styl  8:0
Cb Bonus – Nikolino  3:3
Cb Latino Gas Co – BALI  4:2
Graditeljstvo Blažic – Lipa 0:1
Omg team PSC Ferenčak- Cage ball 1:0

RASPORED:

Ponedjeljak, 28. prosinca:

Veterani
17:20 Amadeus – Vivita Pekara Zrinski

Seniori
18:00 Cb Garden Optika Očalinko – Feniks
18:35 Hotel Sport Ivanić grad – ePodravina.hr/Kosinus
19:15 Logistika Šurić – Cb Garden Optika Očalinko
19:50 Jelena trade – Hotel Sport Ivanić grad
20:25 Aquaterra lake resort&Bali styl – PB gradnja
21:00 Ropox industrijski podovi – Pimont

Utorak, 29. prosinca:

Veterani
16:30 NK Koprivnica – Sivec trans
17:10 NK Graničar – Cb Loop

Seniori
17:50 Teatro Sokol – Cb Bonus
18:25 Sport Dolenec – Jedan, devet, tri
19:10 P.B Gradnja – Cb Latino Gas Co
19:50 Bagun Zadruga Molve – Mosti
20:25 Studio Valore – Cage ball
21:00 Studio Valore – Gimnazija Fran Galović Koprivnica

Srijeda, 30. prosinca:

Veterani
16:30 Romantičari – Sivec trans
17:10 Heba – NK Starigrad

Seniori
17:50 Švenda gradnja&Unijabeton – Bagun Zadruga Molve
18:25 Teatro Sokol – MTB inženjering
19:10 Apostoli – Švenda gradnja&Unijabeton
19:50 Nikolino – Teatro Sokol
20:25 Pizz Stari Zg Borongaj Lugovi – MOD Graditeljstvo
21:00 Jedan,devet,tri – Pizz Stari Zg Borongaj Lugovi

Udruga za mali nogomet Koprivnica, koja organizira turnir, objavila je i okvirni raspored seniora, veterana i pionira do kraja lige.

Seniori

Završne utakmice u skupini igraju se 02. i 03. siječnja.

Izvlačenje eliminacijskog dijela turnira je u ponedjeljak, 04. siječnja.

Utakmice 1/16 finala igraju se 05., 06., 07. i 08. siječnja.

Utakmice 1/8 finala igraju se 09. i 10. siječnja.

Utakmice 1/4 finala igraju se 15. siječnja.

Utakmice 1/2 i finala igraju se u subotu 16. siječnja.

Veterani

Završne utakmice u skupini igraju se 04. siječnja.

Izvlačenje eliminacijskog dijela turnira 05. siječnja.

Utakmice 1/8 finala igraju se 06. i 07. siječnja.

Utakmice 1/4 finala igraju se 09. siječnja.

Utakmice 1/2 finala igraju se 10. siječnja.

Utakmice finala igraju se u subotu 16. siječnja.

čitam...