3.5 C
SuperSport liga

Prekrasan pogodak Ante Crnca za tri boda na Rujevici, Zekić: Slatka i nimalo laka pobjeda, imali smo raspoloženog vratara i malo sreće

Nogometaši Slaven Belupa u petom su kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige odigrali odličnu utakmicu i upisali sva tri boda na gostovanju na Rujevici. Gol vrijedan tri boda i slavlja rezultatom 0:1 protiv Rijeke zabio je Ante Crnac u 71. minuti.

Trener Zoran Zekić od prve minute je na teren poslao Markovića na golu te Tepšića, Božića i Soldu u obrani. Na bekovima su zaigrali Bosec i Talys, a u veznoj liniji Marina, Kvržić i Jambor koji je upisao svoj ‘novi’ debi za Slaven Belupo. Napadački tandem činili su Hoxha i Žuljević.

U prvom poluvremenu današnje utakmice nismo vidjeli previše uzbuđenja ispred golova. Obje su ekipe imale nekoliko situacija u kojima su mogle, ali nisu uspjele ugroziti mreže protivnika. Na odmor se otišlo bez golova, rezultatom 0:0, stoji na službenim stranicama kluba.

Nastavak susreta otvorila je Rijeka odličnom prilikom, no Marković je odličnom reakcijom spasio svoja vrata. Odgovorio je Hoxha na drugoj strani. Njegov udarac iskosa s lijeve strane otišao je u vanjski dio mreže. U 71. minuti naša je momčad povela s 0:1. Crnac se oslobodio svog čuvara i savršeno odapeo izvana. Lopta je završila u gornjem desnom kutu golmana Labrovića. Do kraja utakmice obje su momčadi imale svoje prilike, no rezultat se nije mijenjao. Velika tri boda!

U idućem kolu Slaven Belupo će u Koprivnici ugostiti Goricu. Utakmica će se igrati u petak s početkom u 20:00.

14.8.2022. – 5. kolo SuperSport HNL
Rujevica, Rijeka

HNK Rijeka – NK Slaven Belupo 0:1 (0:0)

HNK RIJEKA: Labrović – Ampem (od 37. Bušnja), Krešić, Pavlović, Galešić (od 75. Vrančić), Vukčević – Selahi, Frigan, Hodža – Halilović (od 46. Liber), Djouhara (od 60. Obregon). Trener: Dragan Tadić.

NK SLAVEN BELUPO: Marković – Bosec, Božić, Soldo, Tepšić, Talys (od 60. Manaj) – Kvržić, Marina (od 85. Bašić), Jambor (od 85. Kocijan) – Hoxha (od 85. Mihalić), Žuljević (od 60. Crnac). Trener: Zoran Zekić.

Suci: Jakov Titlić (Potravlje), Hrvoje Radić (Split), Željko Bučar (Duga Resa), Ante Terzić (Podstrana)

VAR: Mario Zebev (Cestica), AVAR: Bojan Zobenica (V. Gorica)

Strijelci: 0:1 Crnac 71′

Žuti karton: Bušnja 72′ (Rijeka); Bosec 65′ (Slaven Belupo)

Crveni karton: (Rijeka); (Slaven Belupo)

hm,hm

Uz ovih sedam savjeta poveća vam se šansa za dobitak na lutriji

Ako želite povećati izglede za dobitak na lutriji, iskoristite savjete serijskih pobjednika. Naravno da ne postoje strategije ili taktike za...