6.3 C

Pripreme // Slaven Belupo slovenskom prvoligašu Krki utrpao ‘petardu’, prvijenac postigao Savić

Utakmica se igrala dvaput po 75 minuta, a trener farmaceuta Željko Kopić isprobao je sve raspoložive snage. Strijelci za farmaceute su bili Ejupi, Marciuš, Arap, Savić i Sminderovac.

Nogometaši koprivničkog Slavena Belupa danas su u sklopu priprema na Rogli odigrali prijateljsku utakmicu sa slovenskim prvoligašem Krkom iz Novog Mesta i upisali uvjerljivu 5:0 pobjedu. Utakmica se igrala dvaput po 75 minuta, a trener farmaceuta Željko Kopić isprobao je sve raspoložive snage, izuzev Križmana, Peričića i trećeg vratara Markovića.

Koprivničanci su u Slovenskim Konjicama poveli već u 15. minuti iz jedanaesterca kojeg je iznudio Marciuš. Siguran strijelac s bijele točke bio je Ejupi. Na 2:0 povisio je Marciuš u 71. minuti.

Treći pogodak djelo je Arapa u 125. minuti. Novopridošli mladi austrijski ofenzivni veznjak Savić postigao je u 134. minuti gol za 4:0, a konačnih 5:0 postavio je Sminderovac u 146. minuti.

Trener Kopić može biti i više nego zadovoljan viđenim na utakmici protiv Slovenaca.

Slaven Belupo

Prvo poluvrijeme: Rožman, Purić, Potokar, Mikulić, Crepulja, Brlek, Paracki, Ejupi, Marciuš, Mihaljević, Delić.

Drugo poluvrijeme: Picak, Barić, Martinaga, Lela, Međimorec, Gregurina, Oštrek, Jambor, Arap, Ozobić, Savić. Još su igrali: Brcković, Sminderovac).

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...