Prva ŽNL: Borac i Drava nastavljaju utrku

16:53h
0
111002-cvele

Borac iz Imbriovca i Drava iz Novigrada Podravskog, dvije vodeće momčadi Prve županijske nogometne lige, u nedjelju su u 9. kolu upisale po bod na gostovanju.

Borac je odigrao 2:2 protiv Mladosti u Koprivničkim Bregima, a Drava je s Mladosti u Malom Otoku remizirala rezultatom 1:1.

U sljedećem kolu Borac će biti domaćin Viktoriji, a u Novigrad dolazi Sloga, koja je u derbiju u Koprivničkom Ivancu minimalno svladala Panoniju.

Molvarska Mladost napokon je ostvarila pobjedu, i to protiv posljednjeg Osvita. U derbiju đurđevačkog područja Ferdinandovčani su bili bolji od Kalinovčana, a Kunovčani su izvukli remi na gostovanju u Herešinu.

Prva ŽNL, 9. kolo

Mali Otok: Mladost – Drava (NP) 1:1
Koprivnica: Miklinovec – Mladost (KP) 3:4
Herešin: Omladinac-Sloga – Bratstvo 1:1
Molve: Mladost-Molve – Osvit 4:0
Ferdinandovac: Ferdinandovac – Kalinovac 2:0
Koprivnički Bregi: Mladost – Borac 2:2
Vojakovac: Viktorija – Graničar (Đ) 2:0
Koprivnički Ivanec: Sloga – Panonija 1:0

Prva ŽNL, redoslijed:

1. Borac 21
2. Drava (NP) 20
3. Bratstvo 15
4. Sloga 15
5. Panonija 14
6. Mladost (KP) 14
7. Omladinac-Sloga 12
8. Mladost Molve 12
9. Mladost (MO) 12
10. Graničar (Đ) 11
11. Kalinovac 10
12. Ferdinandovac 9
13. Mladost (KB) 9
14. Viktorija 8
15. Miklinovec 6
16. Osvit 3

Druga ŽNL, 9. kolo

Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Tomislav (SIŽ) 1:5
Legrad: Graničar – Tehnika 2:0
Koprivnica: Močile – Podravec 4:2
Križevci: Radnički – Drava (PS) 1:1
Ždala: Prekodravac – Prugovac 3:1
Starigrad: Starigrad – Ratar 2:2
Hlebine: Hlebine – Tomislav (D) 1:3

Treća ŽNL – Koprivnica, 7. kolo

Botinovec: Rudar – Udarnik 3:1
Rasinja: Rasinja – Tehničar 1974 3:1
Subotica Podravska: Sabarija – Mladost (S) 1:1
Kutnjak: Mladost – Jadran-Galeb 1:3
Reka: Reka – Zagorec 1:0
Pustakovec: Jedinstvo – Drava 4:1

Treća ŽNL – Đurđevac, 7. kolo

Gola: Fugaplast – Repaš 4:1
Gotalovo: GOŠK – Bilogorac 5:1
Podravske Sesvete: Mladost – Rudar (G) 3:1
Čepelovac: Vinogradar – Mičetinac 0:2
Novo Virje: Graničar – Bušpan 4:1

Treća ŽNL – Križevci, 7. kolo

Glogovnica: Polet – Mladost (C) 0:2
Sveti Petar Orehovec: Prigorje – Ruševac 1:0
Gornja Rijeka: Gornja Rijeka – Mladost (VR) 7:1
Sokolovac: Sokol – Bilogora 4:1
Sveti Petar Čvrstec: Čvrstec – Dragovoljac 0:6

Izvor rezultata: zunog.com