Prva ŽNL: Bratstvo četvorkom sredilo Borca, Molvarci pobjegli na četiri boda razlike

20:49h
0
Hrvoje Bači, napadač Bratstva // Foto: Arhiva

Uskršnji vikend donio je zanimljive rezultate u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi. Najzanimljivije je bilo u Koprivničkom Ivancu, gdje je kunovečko Bratstvo u ulozi domaćina dočekalo Borac iz Imbriovca i slavilo s visokih 4:0.

Kiks Borca iskoristila je Mladost-Molve, koja je gostujućom pobjedom u Vojakovcu pobjegla drugoplasiranim Imbriovčanima na četiri boda razlike.

Situacija na vrhu sad je još zanimljivija, jer je Sloga smanjila zaostatak u odnosu na Borac, a tu su i Kalinovac i Bratstvo koji imaju po 45 bodova. Do kraja je ostalo još sedam kola, puno je još bodova u igri i sve je moguće.

U sljedećem kolu derbi se opet igra u Koprivničkom Ivancu, gdje će Sloga biti domaćin Bratstvu.

PRVA ŽNL, 23. KOLO

Mladost (KB) – Drava (NP) 1:3

Križevci – Kalinovac 1:3

Graničar (L) – Ferdinandovac 1:0

Bratstvo – Borac 4:0

Panonija – Sloga 0:1

Viktorija – Mladost-Molve 1:4

Mladost (KP) – Osvit 3:0

Graničar (Đ) – Tomislav (SIŽ) 1:0

REDOSLIJED

1. Mladost-Molve  51:15  54

2. Borac  60:26  50

3. Sloga  39:17  48

4. Kalinovac  60:27  45

5. Bratstvo  60:32  45

6. Graničar (L)  32:29  38

7. Križevci  32:31  35

8. Drava (NP)  32:35  33

9. Osvit  35:43  30

10. Graničar (Đ)  24:38  26

11. Mladost (KP)  27:33  25

12. Panonija  16:35  23

13. Tomislav (SIŽ)  21:42  23

14. Ferdinandovac  29:47  21

15. Mladost (KB)  24:44  18

16. Viktorija  15:63  9

PAROVI 24. KOLA PRVE ŽNL (26. i 27. travnja)

Drava (NP) – Graničar (Đ)

Tomislav – Mladost (KP)

Osvit – Viktorija

Mladost-Molve – Panonija

Sloga – Bratstvo

Borac – Graničar (L)

Ferdinandovac – Križevci

Kalinovac – Mladost (KB)

DRUGA ŽNL, 19. KOLO

Miklinovec – GOŠK 1:2

Drava (PS) – Hrvatski bojovnik 6:0

Tehnika – Mladost (S) 1:1

Mladost (C) – Omladinac-Sloga 0:1

Tomislav (D) – Prekodravac 0:4

Podravec – Tehničar 1974 1:4

Ratar – Starigrad 2:1

TREĆA ŽNL-KOPRIVNICA, 17. KOLO

Reka – Sabarija 5:0

Jadran-Galeb – Rasinja 0:1

Močile – Mladost (MO) 2:1

Jedinstvo – Zagorec 2:1

Drava (PS) – Mladost (K) 1:2

Udarnik – Rudar (B) 0:0

TREĆA ŽNL-ĐURĐEVAC, 17. KOLO

Prugovac – Graničar (NV) 3:2

Bušpan – Vinogradar 0:1

Repaš – Bilogorac 4:3

Fugaplast – Rudar (G) 6:0

Lipa – Mladost (PS) 2:1

TREĆA ŽNL-KRIŽEVCI, 17. KOLO

Polet – Radnički 3:0

Čvrstec – Prigorje 9:0

Gornja Rijeka – Mladost (VR) 4:0

Kalnik – Sokol 3:1

Dragovoljac – Ruševac 1:2

Izvor: neslužbeni rezultati ŽNS-a