24.9 C
Koprivnica
Ponedjeljak, 20. svibnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Prva ŽNL: Bratstvo i Sloga u derbiju podijelili bodove
P

Ne propustite

U derbiju devetog kola Prve županijske nogometne lige odigranom u Koprivničkom Ivancu nije bilo pobjednika jer su Bratstvo iz Kunovca i Sloga iz Koprivničkog Ivanca odigrali rezultatom 2:2.

Za Slogu su zabili Brkić i Čevis, dok su za bod Kunovčana pogotke postigli Mladenović i Simatović.

Đurđevački Graničar pobijedio je novigradsku Dravu 3:1, a za pobjedu Graničara dva puta zabio je Posavec i jednom Dergez.

Nogometaši Križevaca su pogotkom Pavkovića pobijedili  Ferdinandovca 1:0, dok je legradski Graničar poražen na svom travnjaku od Borca iz Imbriovca 1:2. Za nova tri boda momčadi iz Imbriovca zabili su Mujkić i Oršić.

U Kloštru Podravskom Mladost je pobijedila Tomislava iz Svetog Ivana Žabna 2:0; Viktorija iz Vojakovca poražena je od Osvita iz Đelekovca 1:2, Panonija iz Peteranca je poražena je od molvarske Mladosti 1:2, dok je Mladost iz Koprivničkih Bregi pogodcima Prvčića, Lovkovića i Nemca pobijedila Kalinovca 3:2.

Nakon devetog kola i dalje vodi Borac iz Imriovca s 21 bodom, dok drugoplasirana Mladost iz Molvi ima samo bod manje.

Klubovi Druge županijske nogometne lige odigrali su utakmice osmog kola. Evo rezultata:

Gotalovo: GOŠK – Hrvatski bojovnik  3-0
Sigetec:  Mladost – Miklinovec  2-1
Herešin:  Omladinac-Sloga – Drava, Podravske Sevete  0-2
Ždala:  Prekodravac – Tehnika  1-2
Cvetkovec: Tehničar 1974 – Mladost Carevdar  6-0
Starigrad – Tomislav, Drnje 0-3
Miholec: Ratar – Podravec, Torčec  1-1

Klubovi Teće županijske nogometne lige odigrali su utakmice sedmog kola. Članovi Grupe Koprivnica postigli su slijedeće rezultate:

Zablatje: Udarnik – Sabarija,Subotica Podravska 2-0
Podravska Selnica: Drava – Rudar, Botinovec  1-4
Pustakovec: Jedinstvo – Mladost, Kutnjak  5-0
Koprivnica: Močile – Zagorec, Koprivnica  1-3
Koledinec: Jadran-Galeb – Mladost 1931, Mali Otok   3-1
Reka – Rasinja  2-1

Grupa Križevci

Sv. Petar Orehovec: Kalnik – Ruševac  6-0
Gornja Rijeka – Sokol, Sokolovac  2-1
Sveti Petar Čvrstec: Čvrstec – Mladost,Veliki Raven   6-0
Glogovnica: Polet – Prigorje  3-0  bez borbe
Gornja Velika: Bilogora – Radnički, Križevci 2-0

Grupa Đurđevac
Gola: Fugaplast – Mladost, Podravske Sesvete 3-0
Repaš – Rudar, Glogovac    1-2
Kozarevac: Bušpan – Bilogorac, Šemovci   3-2
Prugovac – Vinogradar, Čepelovec  2-0
Mičetinac – Graničar, Novo Virje  4-0

Izvor: Radio Drava

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Održana redovna skupština

FOTO Đurđevački umirovljenici planiraju pjevanje, ples i plivanje za podizanje kvalitete života

Đurđevački umirovljenici, okupljeni u Maticu umirovljenika, održali su svoju redovnu godišnju skupštinu. Skupštinu je vodio predsjednik Tomo Jozek, koji je...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×