22.1 C
Koprivnica
Petak, 14. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Prva ŽNL: Kalinovac u derbiju bolji od Bratstva
P

Ne propustite

U derbiju 21. kola Prve ŽNL koprivničko-križevačke odigranom u nedjelju u Koprivničkom Ivancu, momčad Kalinovca je svladala domaćina Bratstvo rezultatom 3:2. Ovom pobjedom Kalinovac je izbio na treću poziciju, dok je Bratstvo sve dalje od obrane naslova prvaka.

Borac je očekivano slavio u Vojakovcu i smanjio zaostatak za vodećim Molvarcima na samo jedan bod. Mladost je, naime, kiksala u Đurđevcu odigravši samo 0:0 s domaćim Graničarom.

PRVA ŽNL, 21. KOLO

Križevci – Drava (NP) 5:2

Graničar (L) – Mladost (KB) 0:1

Graničar (Đ) – Mladost-Molve 0:0

Tomislav – Osvit 2:0

Mladost (KP) – Sloga 0:0

Panonija – Ferdinandovac 0:0

Viktorija – Borac 0:4

Bratstvo – Kalinovac 2:3

REDOSLIJED

1. Mladost-Molve  44:14  48

2. Borac  54:22  47

3. Kalinovac  56:24  42

4. Sloga  33:16  42

5. Bratstvo  54:32  39

6. Križevci  30:27  34

7. Graničar (L)  29:28  32

8. Osvit  34:40  27

9. Drava (NP)  26:32  27

10. Panonija  16:28  23

11. Graničar (Đ)  23:37  23

12. Tomislav (SIŽ)  19:38  23

13. Mladost (KP)  23:30  22

14. Ferdinandovac  29:44  21

15. Mladost (KB)  22:40  17

16. Viktorija  14:54  9

RASPORED 22. KOLA PRVE ŽNL (12. i 13. travnja)

Drava – Tomislav (SIŽ)

Osvit – Graničar (Đ)

Mladost-Molve – Mladost (KP)

Sloga – Viktorija

Borac – Panonija

Ferdinandovac – Bratstvo

Kalinovac – Graničar (L)

Mladost (KB) – Križevci

DRUGA ŽNL, 17. KOLO

Drava (PS) – GOŠK 1:2
Tehnika – Miklinovec 0:4
Ratar – Prekodravac 2:2
Starigrad – Tehničar 1:3
Mladost (C) – Hrv Bojovnik 0:4
Tomislav (D) – Mladost (S) 0:1
Podravec – Omladinac Sloga 0:1

TREĆA ŽNL-KOPRIVNICA, 15. KOLO

Rudar (B) – Mladost (K) 4:1
Udarnik – Zagorec 3:0
Drava (SP) – Mladost (MO) 3:2
Jadran-Galeb – Sabarija 2:1
Močile – Reka 6:0
Jedinstvo – Rasinja 2:1

TREĆA ŽNL-ĐURĐEVAC, 15. KOLO

Lipa – Bilogorac 4:2
Bušpan – Mičetinac 2:1
Mladost (PS) – Rudar (G) 1:1
Repaš – Graničar (NV) 5:3
Fugaplast – Vinogradar 7:0

TREĆA ŽNL-KRIŽEVCI, 15. KOLO

Dragovoljac – Mladost (VR) 3:3
Ruševac – Sokol 1:5
Čvrstec – Bilogora 2:2
Gornja Rijeka – Radnički 2:0
Kalnik – Prigorje 8:0

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Svečanost

FOTO Svečanom sjednicom obilježen Dan općine Gola, načelnik Milinković: Nek nam živi ljubav, prijateljstvo i zajedništvo

Svečana sjednica kao dio obilježavanja Dana općine Gola danas je okupila brojne uzvanike. Ispred novouređenog vatrogasnog spremišta dočekao ih je...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×