Prva ŽNL: Križevci zaustavili pobjednički pohod Bratstva

21:40h
0
Drava je kod kuće svladala legradski Graničar, dok su Molvarci na svom terenu bili bolji od Osvita // Foto: Arhiva - Mirko Lukavski (Glas Podravine)

Kunovečko Bratstvo zaustavljeno je u Križevcima. Donedavni trećeligaš ostvario je uvjerljivu pobjedu od 3:0 i tako branitelju naslova nanio prvi poraz u novoj sezoni.

Vrh ljestvice preuzela je molvarska Mladost koja je osvojila domaće bodove protiv Osvita, a vodećima su se priključili i Kalinovac koji je svladao Viktoriju te Borac nakon pobjede nad đurđevačkim Graničarom.

MARKETING EPODRAVINA.HR

Prvu prvenstvenu pobjedu upisala je novigradska Drava, Sloga je bila uvjerljiva protiv Tomislava, a Mladost iz Kloštra Podravskog slavila je u Ferdinadovcu.
Bez pogodaka su odigrali Mladost iz Koprivničkih Bregi i Panonija.

REZULTATI 4. KOLA PRVE ŽNL:

Novigrad Podravski: Drava – Graničar (L) 2:1

Križevci: Križevci – Bratstvo 3:0

Koprivnički Bregi: Mladost – Panonija 0:0

Kalinovac: Kalinovac – Viktorija 4:0

Ferdinandovac: Ferdinandovac – Mladost (KP) 2:3

Imbriovec: Borac – Graničar (Đ) 3:1

Koprivnički Ivanec: Sloga – Tomislav 6:0

Molve: Mladost-Molve – Osvit 4:0

TABLICA

1. Mladost-Molve  8:1  10

2. Bratstvo  13:3  9

3. Kalinovac  10:3  9

4. Borac  9:6  9

5. Graničar (Đ)  9:7  9

6. Sloga  10:3  8

7. Križevci  7:1  8

8. Mladost (KP)  5:4  7

9. Graničar (L)  4:6  6

10. Mladost (KB)  4:6  4

11. Drava (NP)  2:6  4

12. Osvit  9:10  3

13. Tomislav (SIŽ)  4:13  3

14. Panonija  1:8  2

15. Ferdinandovac  4:13  0

16. Viktorija  2:11  0

PAROVI 5. KOLA PRVE ŽNL (14. i 15. rujna):

Đelekovec: Osvit – Drava (NP)

Sveti Ivan Žabno: Tomislav – Mladost-Molve

Đurđevac: Graničar – Sloga

Kloštar Podravski: Mladost – Borac

Vojakovac: Viktorija – Ferdinandovac

Peteranec: Panonija – Kalinovac

Kunovec: Bratstvo – Mladost (KB)

Legrad: Graničar – Križevci

DRUGA ŽNL, 3. KOLO:

Tehničar 1974 – GOŠK 4:0

Ratar – Omladinac-Sloga 6:1

Starigrad – Prekodravac 1:2

Podravec – Mladost (S) 2:4

Tomislav (D) – Hrvatski bojovnik 0:1

Mladost (C) – Miklinovec 1:2

Tehnika – Drava (PS) 1:2

Izvor rezultata: Lokalni nogomet

čitam...