18.2 C
Koprivnica
Utorak, 25. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Prva ŽNL: Mladost-Molve i Borac bez problema do novih bodova
P

Ne propustite

Vodeći dvojac nije imao problema u 22. kolu Prve županijske nogometne lige Koprivničko-križevačke županije. Mladost je u Molvama očekivano svladala Kloštrane 3:1, a Borac je u Imbriovcu s visokih 6:0 porazio Panoniju.

Bratstvo je uzelo bodove u Ferdinandovcu, Sloga se lako obračunala s Viktorijom, dok je Kalinovac kod kuće izgubio od Legrađana.

U sljedećem kolu Borac igra derbi s Bratstvom u Koprivničkom Ivancu, a Molvarci gostuju kod Viktorije.

PRVA ŽNL, 22. KOLO

Drava – Tomislav (SIŽ) 3:2

Osvit – Graničar (Đ) 1:0

Mladost-Molve – Mladost (KP) 3:1

Sloga – Viktorija 5:1

Borac – Panonija 6:0

Ferdinandovac – Bratstvo 0:2

Kalinovac – Graničar (L) 1:2

Mladost (KB) – Križevci 1:1

REDOSLIJED

1. Mladost-Molve  47:15  51

2. Borac  60:22  50

3. Sloga  38:17  45

4. Kalinovac  57:26  42

5. Bratstvo  56:32  42

6. Križevci  31:28  35

7. Graničar (L)  31:29  35

8. Osvit  35:40  30

9. Drava (NP)  29:34  30

10. Graničar (Đ)  23:38  23

11. Panonija  16:34  23

12. Tomislav (SIŽ)  21:41  23

13. Mladost (KP)  24:33  22

14. Ferdinandovac  29:46  21

15. Mladost (KB)  23:41  18

16. Viktorija  15:59  9

PAROVI 23. KOLA PRVE ŽNL (19. i 20. travnja)

Mladost (KB) – Drava (NP)

Križevci – Kalinovac

Graničar (L) – Ferdinandovac

Bratstvo – Borac

Panonija – Sloga

Viktorija – Mladost-Molve

Mladost (KP) – Osvit

Graničar (Đ) – Tomislav (SIŽ)

DRUGA ŽNL, 18. KOLO

Tehničar – Ratar 2:0
Miklinovec – Drava (PS) 1:1
Hrvatski bojovnik – Tehnika 2:2
Mladost (S) – Mladost (C) 5:0
Omladinac-Sloga – Tomislav (D) 3:1
Prekodravac – Podravec 5:0
GOŠK – Starigrad 5:1

TREĆA ŽNL-KOPRIVNICA, 16. KOLO

Mladost 1931 – Jedinstvo 1:8

Reka – Jadran-Galeb 4:1

Rasinja – Močile 1:1

Zagorec – Drava (SP) 3:1

Mladost (K) – Udarnik 1:3

Sabarija – Rudar (B) 1:4

TREĆA ŽNL-ĐURĐEVAC, 16. KOLO

Mičetinac – Prugovac 2:2

Graničar (NV) – Bušpan 3:0

Vinogradar – Repaš 2:3

Bilogorac – Fugaplast 2:3

Rudar – Lipa 1:0

TREĆA ŽNL-KRIŽEVCI, 16. KOLO

Bilogora – Polet 1:1

Radnički – Čvrstec 0:3

Prigorje – Gornja Rijeka 2:2

Mladost (VR) – Kalnik 1:1 (prekid u 70. minuti)

Sokol – Dragovoljac 2:2

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Euro 2024.

FOTO Vatreni se bore s Italijom na terenu, a utakmica se gleda na svakom kutku, ulovili smo atmosferu

Odlučujuća je utakmica na Europskom prvenstvu za naše Vatrene. Igra se s Italijom, a samo pobjeda dolazi u obzir...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×