16.3 C
Koprivnica
Ponedjeljak, 17. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Prva ŽNL: Molvarci preuzeli vrh, Križevci zaustavili Bratstvo
P

Ne propustite

Bratstvo iz Kunovca je sve dalje od obrane naslova prvaka Prve ŽNL. Kunovčani su u 19. kolu remizirali s Križevcima i pali na peto mjesto prvenstvene ljestvice.

Vrh je preuzela Mladost-Molve koja je ostvarila minimalnu pobjedu u Đelekovcu, dok je Borac iznenađujuće poražen u Đurđevcu.

Sloga je ostala na trećoj poziciji nakon gostujućeg remija u Žabnu, a Kalinovac je pobjedom u Vojakovcu skočio na četvrto mjesto.

U sljedećem kolu Molvarci dočekuju Tomislav, a Borac će u Imbriovcu biti domaćin Mladosti iz Kloštra Podravskog.

U derbiju Druge ŽNL GOŠK je u Koprivnici svladao Tehniku rezultatom 3:1.

PRVA ŽNL, 19. KOLO

Graničar (L) – Drava (NP) 3:2

Bratstvo – Križevci 1:1

Panonija – Mladost (KB) 1:0

Viktorija – Kalinovac 2:5

Mladost (KP) – Ferdinandovac 2:0

Graničar (Đ) – Borac 2:1

Tomislav (SIŽ) – Sloga 0:0

Osvit – Mladost-Molve 0:1

REDOSLIJED

1. Mladost-Molve  38:14  44

2. Borac  47:22  41

3. Sloga  31:16  38

4. Kalinovac  48:22  36

5. Bratstvo  46:29  36

6. Graničar (L)  29:25  32

7. Križevci  23:25  28

8. Osvit  34:35  27

9. Drava (NP)  21:27  24

10. Panonija  16:23  22

11. Graničar (Đ)  23:35  22

12. Mladost (KP)  23:27  21

13. Tomislav (SIŽ)  17:32  20

14. Ferdinandovac  24:44  17

15. Mladost (KB)  21:34  14

16. Viktorija  14:45  9

RASPORED 20. KOLA PRVE ŽNL

Novigrad Podravski: Drava – Osvit

Molve: Mladost-Molve – Tomislav (SIŽ)

Koprivnički Ivanec: Sloga – Graničar (Đ)

Imbriovec: Borac – Mladost (KP)

Ferdinandovac: Ferdinandovac – Viktorija

Kalinovac: Kalinovac – Panonija

Koprivnički Bregi: Mladost – Bratstvo

Križevci: Križevci – Graničar (L)

DRUGA ŽNL, 15. KOLO

Tehnika – GOŠK 1:3

Mladost (C) – Drava (PS) 1:3

Tomislav (D) – Miklinovec 1:0

Podravec – Hrvatski bojovnik 3:1

Ratar – Mladost (S) 1:3

Starigrad – Omladinac-Sloga 1:3

Tehničar 1974 – Prekodravac 0:0

TREĆA ŽNL-KOPRIVNICA, 13. KOLO

Močile – Sabarija 1:2

Jedinstvo – Jadran-Galeb 1:1

Drava – Reka 3:2

Udarnik – Rasinja 2:2

Rudar (B) – Mladost (MO) 3:0

Mladost (K) – Zagorec 0:0

TREĆA ŽNL – KRIŽEVCI, 13. KOLO

Gornja Rijeka – Polet 2:2

Kalnik – Bilogora 3:6

Dragovoljac – Radnički 3:0

Ruševac – Prigorje 1:3

Sokol – Mladost (VR) 2:0

TREĆA ŽNL – ĐURĐEVAC, 13. KOLO

Repaš – Prugovac 0:5

Fugaplast – Mičetinac 3:0

Lipa – Graničar (NV) 11:0

Mladost (PS) – Vinogradar 1:1

Rudar (G) – Bilogorac – odgođeno

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Koncert za pamćenje

FOTO/VIDEO Džentlmeni za kraj vikenda punog sadržaja u Pitomači

Koncert popularnih Džentlmena, jednog od najpopularnijih pop-tamburaških sastava, pokazao se kao pun pogodak za sve okupljene na pitomačkom glavnom...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×