4.6 C
Koprivnica
Nedjelja, 21. travnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Prva ŽNL: Viktorija slavila u Imbriovcu, Bratstvu samo bod u Peterancu
P

Ne propustite

Malo pogodaka i puno iznenađenja u 4. kolu koprivničko-križevačke Prve županijske lige.

Najveće se iznenađenje dogodilo u Imbriovcu, gdje je branitelj naslova Borac bio apsolutni favorit protiv vojakovačke Viktorije, koja se prošle sezone grčevito borila za opstanak. Međutim, Vojakovčani su šokirali svoje domaćine i uzeli sva tri boda.

Kunovečko Bratstvo računalo je na sva tri boda u Peterancu, ali je i Panonija pokazala kvalitetu i odigrala 1:1 s favoriziranim gostima.

Kalinovac nije uspio svladati Miklinovčane na neutralnom terenu u Starigradu, bilo je samo 1:1. Kalinovčane su mnogi uz Borac i Bratstvo vidjeli kao glavne favorite za osvajanje prvog mjesta.

Kiksao je i Tomislav iz Žabna, protiv kojeg je Omladinac-Sloga ostvarila prvu pobjedu u prvenstvu i tako pobjegla sa samog začelja.

Drava ni u drugom nastupu pred svojom publikom nije došla do pobjede, bod su iz Novigrada odnijeli Bregovci.

Minimalne pobjede zabilježili su Kloštrani protiv Malootočana te Đurđevčani u dvoboju s molvarskom Mladosti.

Čvrsti Ferdinandovac uspio je ostati neporažen na teškom gostovanju kod Sloge u Koprivničkom Ivancu.

U sljedećem kolu derbi je u Kalinovcu, gdje istoimeni domaćin dočekuje Borca. Obje momčadi loše su krenule u prvenstvo, a ova utakmica bit će im prilika za vađenje i uspon na ljestvici koju i dalje predvodi Bratstvo.

REZULTATI 4. KOLA:

Panonija – Bratstvo 1:1

Mladost (KP) – Mladost (MO) 1:0

Drava (NP) – Mladost (KB) 1:1

Graničar (Đ) – Mladost-Molve 1:0

Omladinac-Sloga – Tomislav (SIŽ) 2:0

Miklinovec – Kalinovac 1:1

Borac – Viktorija 0:1

Sloga – Ferdinandovac 1:1

LJESTVICA

1. Bratstvo 9:2 10

2. Tomislav (SIŽ) 9:3 9

3. Mladost (KP) 6:4 9

4. Sloga 8:6 8

5. Viktorija 5:5 7

6. Graničar (Đ) 4:6 7

7. Ferdinandovac 8:5 6

8. Miklinovec 7:6 5

9. Borac 6:6 5

10. Panonija 6:5 4

11. Drava 7:7 4

12. Kalinovac 6:8 4

13. Mladost Molve 6:7 3

14. Omladinac-Sloga 5:10 3

15. Mladost (MO) 1:7 3

16. Mladost (KB) 1:6 1

PAROVI 5. KOLA (16. IX.): Kalinovac – Borac, Ferdinandovac – Panonija, Viktorija – Sloga, Tomislav – Miklinovec, Mladost-Molve – Omladinac-Sloga, Mladost (KB) – Graničar, Mladost (MO) – Drava, Bratstvo – Mladost (KP)

DRUGA ŽNL, 4. KOLO:

Prugovac – Graničar (L) 2:3

Hrv. bojovnik – Lipa 3:0

Starigrad – Mladost (S) 0:4

Drava (PS) – Podravec 2:3

Prekodravac – GOŠK 1:3

Osvit – Tehnika 5:0

Tomislav (D) – Ratar 5:0

TREĆA ŽNL – KOPRIVNICA, 2. KOLO:

Jadran-Galeb – Reka 6:1

Mladost (K) – Jedinstvo 1:2

Rudar – Udarnik 5:0

Zagorec – Rasinja 4:0

Tehničar 1974 – Sabarija 2:2

Močile – Drava (PS) 3:1

Izvor rezultata: Zunog.com

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Bogat program

FOTO/VIDEO Fešta u Drnju, guštanje u specijalitetima i veselje uz tamburaše, Đurđevo je okupilo brojne mještane i goste

Veselo je u Drnju povodom Đurđeva, a mještani uživaju uz bogat program. Sajam domaćih proizvoda i rukotvorina počeo je u...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×