12.9 C

Prvo kolo lige Koprivničko-križevačke županije za sezonu 2010. godine

Na streljani u Koprivnici održano je prvo kolo lige Koprivničko-križevačke županije za sezonu 2010. godine. U konkurenciji kadeta ekipa S.Š.K.-Podravka zauzela je prvo mjesto sa 528 krugova, Ivana Babić 181 krug, Luka Harambašić 176 krugova i Dominik Dražilović 171 kruga. S.Š.K.-Podravka-2 zauzela je četvrto mjesto sa otpucanim 501 krugom, David Strmečki 171 krug, Ivan Kaić 167 krugova i Filip Verbić 163 kruga. U pojedinačnom plasmanu kadetskih kategorija vodi Ivana Babić, trećeplasirani je Luka Harambašić, a David Strmečki zauzima šesto mjesto. Kod juniorskih kategorija prvo mjesto zauzela je ekipa S.Š.K.-Podravka sa 557 otpucanih krugova. U pojedinačnom plasmanu juniora prvoplasirani je Nikola Mehkek sa 187 krugova, drugo mjesto zauzima Hrvoje Verbić sa 186 krugova , a Boris Draganić sa 184 kruga nalazi se na četvrtom mjestu. U konkurenciji seniora prvo mjesto pripalo je ekipi S.Š.K.-Podravka-1 sa 550 krugova, s druga ekipa Podravke zauzela je četvrto mjesto sa 516 otpucanih krugova. Prvo mjesto u pojedinačnom plasmanu seniora osvojio je Alen Golubić sa 184 otpucana kruga, a drugoplasirani je također strijelac Podravke Hrvoje Vladušić sa 184 kruga i slabijom posljednjom serijom. Četvrto mjesto zauzeo je Mihajlo Obranović sa 182 kruga, a šestoplasirani je Mario Kos sa 179 krugova.