10.2 C
Treća HNL

Prvo proljetno slavlje ludbreške Podravine

Konačnih 3:1 u Antinu, četiri minute prije kraja, postavio je najbolji strijelac lige Nikola Valjak. Bio je to njegov 16. ovosezonski pogodak.

Ludbreška Podravina prekinula je niz od osam utakmica bez pobjede. U 21. kolu Treće HNL Istok Ludbrežani su s 3:1 slavili na gostovanju kod posljednje Mladosti iz Antina. Bila je to peta ovosezonska pobjeda Podravine, dovoljna za bodovno izjednačenje s Koprivnicom, koja ima utakmicu manje.

Nedjeljni dvoboj nije najbolje počeo za ludbreški sastav. Domaćini su poveli u 30. minuti i držali vodstvo sve do 60., kada za 1:1 pogađa Kučko, a već pet minuta kasnije Kuhta dovodi Ludbrežane do preokreta. Konačnih 3:1, četiri minute prije kraja, postavio je najbolji strijelac lige Nikola Valjak. Bio je to njegov 16. ovosezonski pogodak.

S ukupno 19 osvojenih bodova Podravina i dalje drži pretposljednje mjesto na ljestvici, a u sljedećem kolu dočekuje Oriolik, momčad koja je u prvom međusobnom ogledu rezultatom 1:0 uzela sva tri boda.