mali nogomet

Ritz club porazom i pobjedom krenuo u obranu naslova, MNK Junajted u dvije utakmice ostao neporažen, Trans Bier glatko do pobjede

Prošlogodišnji pobjednici Zimske lige, Club MM, ove godine igraju pod pokroviteljstvom i imenom Ritz club.

22:08h
0
Zimska liga
Foto: Ivan Brkić

Zakuhtala se Zimska liga, već je poznat veći broj ekipa koje su prošle u daljnju fazu natjecanja, a grupne utakmice igraju se dalje.

Danas je prva utakmica bila ona između Romantičara i Trans Bier-a čiji je rezultat na kraju bio 1-4. Legrad i Amadeus odigrali su 3-0, dok je najiščekivaniji dvoboj dana između Ritz cluba i MNK Cluba 75 završen rezultatom 1-2 u korist MNK Cluba 75. Naime, prošlogodišnji pobjednici Zimske lige Club MM ove godine igraju pod pokroviteljstvom i imenom Ritz cluba.

MNK Junajted i Točereki odigrali su 6-1, dok je CB Garden poražen od Ritz cluba rezultatom 0-6. MNK Junajted igrao je još jednu utakmicu protiv Knjig. DD/CB 048/Restoran Mia, a rezultat te utakmice bio je 0-0.

Za kraj dana dvije utakmice igrala je ekipa Multistara, prvu protiv CB Maroccina koja je završila 2-1 za njih, te drugu protiv ekipe imena Agro kuća vrtni centar čiji rezultat je bio 3-1.

Program za petak i subotu pogledajte nešto niže.

Zimska liga, četvrtak 28. prosinac

16:20 ROMANTIČARI – TRANS BIER 1-4
17:00 LEGRAD – AMADEUS 3-0
17:40 RITZ CLUB – MNK CLUB 75 1-2
18:20 MNK JUNAJTED – TOČEREKI 6-1
18:55 CB GARDEN – RITZ CLUB 0-7
19:30 MNK JUNAJTED – KNJIG DD/CB 048/REST MIA 0-0
20:10 MULTISTAR – CB MAROCCINO 2-1
20:50 MULTISTAR – AGRO KUČA VRTNI CENTAR 3-1

Program za iduća dva dana.

Zimska liga, petak 29. prosinac
17:30 MOD GRADNJA – CB ACTIVE JUNIOR
18:20 TORCIDA LENDAVA – MUVIL
18:55 CB LOOP SUPERPRINT – NK OMLADINAC HEREŠIN
19:30 CB LOOP SUPERPRINT – TORCIDA LENDAVA
20:10 CB ROMA – CB LOOP SUPEPRINT
20:50 CB LOOP SUPERPRINT – MUVIL
Zimska liga, 30. prosinac, subota
14:30 TRANSBIER – NK STARIGRAD
15:05 MAVIK/ MESNICE MARTINJAK – CB ACTIVE
15:40 FORMA LEGALIS – CDB TENA
16:20 NK SLOGA KALNIČKI SIR – PEKARA RESTORAN ZRINSKI
17:00 NIBA TOURS HOTEL BARBA – SIVEC TRANS
17:40 ASO PONOS – GOLD KAVA
18:20 RITZ CLUB – CB ALIBI 2
19:00 AGROKUĆA VRTNI CENTAR – CB MAROCCINO
19:40 CB NOVI SCORPION – CB PETICA
20:20 SPORT DOLENEC – BOEMI

čitam...
Loading...