11.5 C
Seniori RK Koprivnica

Rukometaši Koprivnice na domaćem terenu pobijedili ekipu iz Petrinje, vodstvo nisu ispuštali do kraja utakmice
R

Rukometaši Koprivnice ovog vikenda igrali su protiv drugoplasirane ekipe RK Petrinja.

Dečki su utakmicu krenuli loše, no do polovice prvog poluvremena ekipa je uhvatila ritam i okrenula igru u svoju korist. Tako su na pauzu otišli s gol razlike od +6 za domaćina.

– Većinu utakmice smo imali pod kontrolom osim u zadnjih desetak minuta kada zbog nekoliko vezanih grešaka dajemo protivniku zraka i mogućnost približavanja na samo pogodak zaostatka, ali vodstvo nismo ispuštali do kraja utakmice te smo ga na kraju potvrdili s ukupnim rezultatom 31:27 – rekli su iz Kluba.

Iduća dva kola RK Koprivnica gostuje, prvo odlaze u goste kod RK Ivančice-Ivanec, zatim gostuju kod vodećeg Zaprešića.

– Na domaći parket vraćamo se u vikendu 25./26.11. kada nam u goste dolazi druga ekipa RK Zagreba – poručili su iz Kluba.

RK Koprivnica – RK Petrinja 31:27 (17:11)

RK Koprivnica: Škrobar 13(6/6), Veh, Hemetek 1, Karlović (0/1), Horvatić 3, Jadan 1, Ujlaki, Milošević 4, Vučković, Korent 3, Udovičić 1, Mažar 2, Hozjak 1, Vlašić 2

Trener: Filip Turk

Pomoćni trener: Ninoslav Sabolić