9.3 C
bili su bolji od rugvice

Rukometaši Koprivnice sjajnom pobjedom krenuli u novo prvenstvo Druge HRL Sjever
R

Gosti su iskoristili opuštenost samo kako bi smanjili prednost na tri pogotka, više od toga nisu mogli.

Rukometni klub Koprivnica-Noa ove se sezone natječe u Drugoj HRL Sjever nakon što su prošle godine osvojili naslov prvaka Treće HRL.

U prvom kolu protivnik je bila ekipa Rugvice. Pred 300 gledatelja u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije domaći su rukometaši krenuli čvrsto i fokusirano u susret, a prvu su osjetljiviju prednost napravili u drugom dijelu prvog poluvremena. Na odmor se otišlo s prednošću domaćina 14-10.

Sjajan početak drugog poluvremena, kada su domaći rukometaši napravili čak 8 pogodaka prednosti (23-15), zasjenila je slaba završnica koja na kraju nije koštala bodova. Gosti su iskoristili opuštenost samo kako bi smanjili prednost na tri pogotka, više od toga nisu mogli.

Završilo je pobjedom domaćina 26-23, a najefikasniji igrači u domaćim redovima sa po pet pogodaka svaki bili su Dujaković i Udovičić.