16 C
Petak, 26. travnja 2024.

Seniorska ekipa Atletskog kluba Koprivnica druga u Hrvatskoj u polumaratonu
S

U Osijeku je održan 11. Osječki Ferivi polumaraton, a u sklopu tog natjecanja i Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu.

Seniorska ekipa Atletskog kluba Koprivnica u sastavu: Zoran Žilić (treć mjesto) , Ivan Dračar (11. mjestoI, Matijaž Štafnel (13. mjesto) zauzela je odlično drugo mjesto s ukupnim rezultatom 3:47:24.

Zoran Žilić pojedinačno u kategoriji seniora zauzeo je treće mjesto, a Matijaž Štafnel sedmo mjesto u istoj kategoriji. Ivan Dračar osvojio je drugo mjesto u kategoriji mlađih od 23 godine.

U polumaratonu su još nastupili Zvonko Vrhovski koji je u kategoriji M50-54 bio treći i Ratko Težak koji je u kategoriji M45-49 bio 23.

U Osijeku je nastupio i Goran Gregurec u utrci na 5000 m te je u kategoriji građana osvojio prvo mjesto, dok su dva mlađa kadeta Luka Šostarić i Albert Rušak u istoj utrci ali kategoriji kadeta osvojili prvo i drugo mjesto.