Seniorski tenisači koprivničkog kluba osvojili sedmo mjesto na državnom teniskom kupu

0

U Osijeku je od 19. do 22. rujna održan HEP Hrvatski teniski kup. Završni turnir okupio je 12 najboljih momčadi iz cijele Hrvatske. Osim TK Koprivnica, na turniru su sudjelovali klubovi poput TK Split, HTK Zagreb i TK Chromos-Savica, koji su nastupili sa svojim prvoligaškim sastavima.

Seniorska ekipa TK Koprivnica u prvom je kolu pobijedila TK Brod iz Slavonskog Broda rezultatom 5:0. U četvrtfinalu turnira bolja je bila momčad TK Chromos-Savica iz Zagreba koja je kasnije stigla do finala rezultatom 4:1. U razigravanju 5.-8. mjesta, momčad TK Koprivnica je izgubila od TK Franjo Punčec iz Čakovca, a pobijedila TK Varaždin 1181 te tako zauzela odlično 7. mjesto.

Na turniru su za momčad TK Koprivnica nastupili Denis Boršćak, Luka Kovač, Hrvoje Šifkorn i Lovro Živko. Bravo dečki!