4.9 C
Utorak, 16. travnja 2024.

Slaven Belupo remijem bez golova do boda u Zaprešiću

U dvoboju Intera i Slaven Belupa, koji je trebao biti zanimljiv, vidjeli smo vrlo skromnu nogometnu predstavu. Vrlo malo prilika ili barem poluprilika za gol, nervozan i loš nogomet, neraspoloženi suparnici, sve je to dovelo do utakmice bez pogodaka…

U prvom poluvremenu vidjeli smo malo dobrog nogometa. Igralo se rastrzano i nervozno s obje strane. Tek su dva puta zaprijetili domaći igrači. U 26. minuti ubacio je Grgurović, a Sivonjić bio neprecizan glavom.

Pred kraj prvog dijela ponovno je u akciji bio Sivonjić, pucao je s desne strane Slavenovog gola, no pogodio je samo vanjsku mrežu. Slaven nikako nije uspijevao pronaći pravi ritam i svoju prepoznatljivu igru, dok je Inter ipak bio malo poduzetniji prema naprijed.

U drugom poluvremenu aktivnije su počeli domaćini, a na nogometašima Slaven Belupa kao da su se vidjele posljedice napora od utakmice u Moskvi. Inter je diktirao igru i napadao, dok je Slaven tražio igru kojom bi bilo kako ugrozili vrata domaće momčadi. Ipak, i dalje nije bilo pravih prilika, Inter je prijetio tek iz nekoliko kornera, no nije uspijevao zabiti.

Nogomet je bio ispodprosječne kvalitete, obje momčadi su pokušavale napasti, no obje obrane su bile prečvrste, a napadači previše neraspoloženi da bi učinili nešto više ili čak zatresli mrežu. Kako se utakmica bližila kraju, činilo se da igrači jedva čekaju kraj, a malobrojni gledatelji to su definitivno čekali.

Do kraja nije bilo većih prilika ni poluprilika i ostalo je 0:0. Inter nije uspio doći do pobjede zbog izostanka nekoliko važnih igrača, dok se Slaven Belupo još jednom nije uspio oporaviti od europske utakmice i krajnji rezultat bio je vrlo realan.