7.6 C
Prijateljska utakmica

Slaven na brzinu rješio mađarski Halads, Telushi i Bogojević strijelci

Gledatelja je bilo malo i sve pogotke mogli su vidjeti u početnih pet minuta utakmice, rezultat se dalje nije mijenjao, Slaven je slavio 0-2.

Slaven Belupo danas je dočekao mađarski Halads na glavnom terenu Gradskog stadiona, a trener Kopić u početnih 11 stavio je igrače koji nisu dobili previše prilike do sad, te one koji su se vratili nakon ozljeda. Tako su u sastavu zaigrali Telushi, Tatar, Šarlija, Bogojević, Jovičić, te mladići iz Slavenove škole poput Hajdinjaka i Dolčeka.

Odmah kako je krenula utakmica, u 2. minuti, Telushi je jednu odbijenu loptu nakon kornera dočekao i snažnim udarcem poslao iza leđa mađarskog vratara za vodstvo Slavena. Igrala se 5. minuta kada je Bogojević centaršut ubacio u nebranjenu mrežu za vodstvo Koprivničanaca 0-2.