18.5 C
Subota, 27. srpnja 2024.
remi s lokosima

FOTO Slaven niti nakon šest nastupa ove godine ne zna za pobjedu

Slaven je bio bolji takmac u ovom susretu, ali što to vrijedi kad opet nije uzeo tri prvenstvena boda.

Nakon stanke od dva tjedna zbog reprezentativnih obveza danas je nastavljeno hrvatsko prvenstvo u nogometu.

Slaven je u Koprivnici ugostio momčad Lokomotive i niti u šestom nastupu ove godine nije uspio zabilježiti pobjedu jer je odigrao 1:1.

Poveo je Slaven u prvom poluvremenu golom Hebera u 39. minuti susreta i držao vodstvo sve do 69. minute kada je izjednačio Lokomotivin igrač Antunović.

Farmaceuti i dalje drže peto mjesto s 29 osvojenih bodova.

Nakon ovog susreta Slavenu slijede tri gostovanja zaredom u prvenstvu i ostaje nam za nadati se da se negdje može doći do bodova.

SLAVEN BELUPO: Blažević, Purić, Međimorec, Jovičić, Aliti, Burić, Stevanović (od 74. Arap), Bouadla, Ivanovski (od 62. Barić), Tadić, Heber. TRENER: Željko Kopić.

Nova smrt na cesti

UŽAS Poginula jedna osoba u nesreći između Koprivnice i Đelekovca, auto slupan, bicikl na prometnici

Kako doznajemo s mjesta događaja, jedna je osoba poginula u teškoj nesreći koja se oko 22 sata dogodila na...