Srijeda, 8. svibnja 2024.
inter-slaven belupo

Slaven u Zaprešiću došao do prve gostujuće pobjede
S

Pogotkom Ivanovskog u 49. minuti došao je do prva tri boda u gostujućim utakmicama ove sezone.

U 3. kolu 1. HNL Slaven Belupo pobijedio je Inter Zaprešić sa 1:0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Mirko Ivanovski u 49. minuti.

U čvrstoj i zanimljivoj utakmici Slaven Belupo osvojio je sjajna 3 boda u Zaprešiću. Inter je bolje otvorio utakmicu te zaprijetio udarcima Puljića koje je sigurno zaustavljao Marković.

Gosti su uzvratili preko Ivanovskog u 31. minuti udarcem pokraj gola. Slaven Belupo visokim napadanjem Interu nije dozvolio da razvije svoju igru te se na odmor otišlo bez pogodaka.

Nastavak utakmice su bolje otvorili gosti i poveli u 49. minuti. Nakon sjajnog ubačaja Bouadle s lijevog boka Ivanovski je pogodio suprotni kut.

Do kraja utakmice Slaven Belupo je kontrolirao utakmicu te zasluženo odnio velika 3 boda u Koprivnicu. Igračem utakmice proglašen je Mirko Ivanovski.

Koristimo ga svaki dan

Velika studija s Harvarda otkrila: Maslinovo ulje pomaže u borbi protiv jedne od najgorih bolesti

Kako je maslinovo ulje zdravo, pa i fino znaju gotovo svi. Koristiti ga u svakodnednoj prehrani ne može štetiti,...