14.6 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Slavenove pričuve izgubile od Nafte
S

081117-slaven-mU prijateljskom odmjeravanju snaga pričuvnih igrača hrvatskog i slovenskog prvoligaša bolja je bila ekipa iz Lendave, koja je na taj način  Farmaceutima uzvratila na nedavnom porazu u Sloveniji. Nafta je bila bolja tijekom cijele utakmice, njeni su igrači pokazali više, a u redovima domaćih više smo očekivali od igrača koji se nalaze u krugu prve momčadi.
Gosti su propustili krasnu priliku u 18. minuti, kad je Adilović sa 5 metara pogodio gredu. U 40. minuti Bilen je uposlio Delića, koji je izborio jedanaesterac, a s bijele točke je za vodstvo pogodio Maras. U nastavku je spretni Adilović brzo postigao dva pogotka za preokret, glavom i nogom. Gostujući kapetan Vaš u 72. minuti pogodio je Pelinov prvi kut za 1:3, dok je konačnih 2:3 postavio Bilen pogotkom s 20 metara u posljednjoj minuti utakmice.
PRIJATELJSKA UTAKMICA
SLAVEN BELUPO – NAFTA 2:3 (1:0)
KOPRIVNICA – Gradski stadion. Gledatelja 50. Sudac: Zlatko Šimčić. Pomoćnici: Novak i Juriša (svi iz Koprivnice).
SLAVEN BELUPO: Pelin – Purić (od 46. Bubnjić), Filipović, Maras, Rožman – Bilen, Nynkeu (od 87. Hudoletnjak), Balen (od 46. Sabol), Delić – Bastašić (od 74. Geng), Pavec. TRENER: Mile Petković.
NAFTA: Kuzma (od 75. Gonc) – Vinko, Zemljič, Horvat, Medved – Bukovec (od 59. Brezovački) – Vaš, Dodlek, Čeh – Gerenčer (od 59. Mujaković), Adilović (od 56. Sebok). TRENER: Damir Rob.
STRIJELCI: 1:0 Maras (40-11 m), 1:1 Adilović (49), 1:2 Adilović (52), 1:3 Vaš (72), 2:3 Bilen (90).